Fuar Hakkında

Uluslararası Su, Kanalizasyon, Atık, Geri Dönüşüm ve Doğal Enerji Kaynakları Fuarı Gelişen teknolojinin yaşama getirdiği rahatlığa rağmen, tabiata ve çevreye verdiği kirlilik her geçen gün hızla artmaktadır. Yaşamı daha kaliteli ve uzun hale getirmek için yapılan tüm bu çalışmalar su, hava ve toprak kirlenmelerine yol açtığı gibi, bitki, hayvan ve insan varlığına da inkar edilemez derecede zarar vermektedir.Bu sebeplerden ötürü çevre ve atık yönetim teknolojileri hayati önem kazanmıştır.

Fuar Alanı
Messe Münih
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Hannover Messe

Hannover Messe

22 April 2024 / 26 April 2024

Chinaplas

Chinaplas

23 April 2024 / 26 April 2024