Fuar Hakkında

Resmi Site Linki: https://en.afastener.com/

IFS China, Çin'in Bağlantı Elemanları Sanayi Birliği kapsamında Asya'nın etkili profesyonel bağlantı elemanı şovudur. IFS Çin, fuara katılmak için yurtiçi ve yurtdışındaki bağlantı elemanları, makine, teller, kalıplar ve tüketim malları, bağlantı elemanları alıcıları, distribütörler ve toptancıları çekecektir. Eşzamanlı Etkinlikler arasında Uluslararası Satınalma Toplantısı, Otomobil Endüstrisinde Satınalma Toplantısı ve bir dizi teknoloji dersi, zirve ve akademik forum bulunmaktadır. 

Fuar Alanı
Shanghai World EXPO Exhibition & Convention Center (SWEECC)
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Gamescom

Gamescom

21 August 2024 / 25 August 2024

EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024