IMM Cologne

Mobilya Dekorasyon Fuarı

IMM Cologne

20 Ocak 2021 - 23 Ocak 2021

Messe Köln , Köln , Almanya

Koelnmesse GmbH

Fuar Hakkında

IMM Köln, Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenen, Uluslararası Mobilya ve İç Dekorasyon Fuarıdır. Koelnmesse GmbH tarafından organize edilen IMM Köln Mobilya, Mimarlık, Dekorasyom ve Aydınlatma  sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

IMM Köln, sektörün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir fuardır.

Her yıl düzenlenen Serginin ana odağı çağdaş mobilya ve iç tasarımdır , ancak aynı zamanda yenilikçi malzeme ve kumaşları ve en son mimari aydınlatma tasarım teknolojisini de sergilemektedir. Gelecek sezon için en yeni global mobilya ve iç tasarım trendlerini sunuyor ve her yıl pazarlanabilir yeniliklerle ilham vermektedir.  Hafta içi fuar sadece ticari ziyaretçilere açık, hafta sonları da mobilya, mobilya, yatak odası, iç tasarım, dekorasyon ve iç dekorasyon konularında özel bilgi ve satın alma önerileri alabilen özel kitleye açılmaktadır.

Fuar, işinizi güçlendirmeye ve yeni fikirleri değil, aynı zamanda yerleşik çözümleri de keşfetmeye yardımcı olacak şeyleri  öğrenmek için fırsat tanımaktadır.  Imm Köln, trend belirleyiciler için ilham verici iç tasarım fikirlerini sergiliyor ve yeni ivme kazandıran pazarlar sunmaktadır.

Fuarda, dünyanın birçok ülkesinden gelen potansiyel müşteriler, ortaklar, temsilciler ve distribütörler ile tanışarak, yeni pazarlar ve müşteriler kazanma şansına sahip olabilirsiniz.  Tam hizmet standında, ürün ve hizmetlerinizi son kullanıcılara, aracılara ve dağıtımcılara sunabilirsiniz. Kendi şirketlerinizin markalarını rekabette güçlendirmek ve pazardaki konumunuzu kuvvetlendirmek için bir fırsat sunuyor.

Fuarda, Döşenmiş Mobilyalar, Mobilya Döşeme Teknolojileri gibi ürünler sergilenmektedir.

Messe Köln

İndirimli Teklif İsteyin

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza onayı veriyorum


Bilgi & Başvuru

Şimdi Arayın

+90 212 709 11 10

© 2020 Fuar Sepeti, HIS Travel iştirakıdır.