Fuar Hakkında

Resmi Site Linki: https://www.maritimeshows.com/china/en/home.html

2005 yılında kurulan ve her iki senede bir gerçekleşen INMEX, Güney Çin Bölgesi'ndeki En Büyük ve Kesin Uluslararası Denizcilik Fuarı, hem yerel hem de uluslararası katılımcılar tarafından sunulan çok çeşitli ileri deniz teknolojileri ve ekipmanlarına sahip olacak ve Asya'daki denizcilik topluluğu için ideal bir ağ platformudur. Limanlar, liman teknolojisi ve kargo elleçleme, lojistik, gemi inşa / tersane endüstrisi, denizcilik ve liman güvenlik ekipmanları, denizcilik ve liman güvenlik ekipmanları, tarama, gemi bölümleri, tersane tesisatı ve ekipmanları, denizcilik ekipmanları, doğal kaynakların kullanımı için deniz teknolojisi, elektrik mühendisliği / elektronik / iletişim, ana taşıyıcılar / sevk sistemleri, gemi işletme ekipmanları, deniz teknolojisi, denizcilik hizmetleri, gemi sahipleri / gemi yöneticileri, kurumlar gibi içerikleri barındıran fuar, 2018 yılında 435 katılımcı ve 13672 ziyaretçi konuk etmiştir.

Fuar Alanı
Poly World Trade Center
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Gamescom

Gamescom

21 August 2024 / 25 August 2024

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

27 November 2024 / 29 November 2024

EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024