Fuar Hakkında

Resmi Site Linki: https://www.ausstellung-euha.org/

EUHA Uluslararası Kongresi, Alman ses akustiği endüstrisinin yıllık toplantısı ve Avrupa'da türünün en önemli olayıdır. Sanayi Fuarı, işitme cihazlarının tüm yönlerini ve adaptasyonlarını kapsayan bilimsel sunumları da içeren kongre programına ek olarak etkinliğin önemli bir parçasıdır. Uluslararası EUHA Kongresi kapsamında Endüstri Fuarı, işitme cihazı endüstrisinin Avrupa'daki en büyük ve en büyük fuarıdır. Çok sayıda katılımcı yeniliklerini ve yeni ürünlerini ilgilenen ticari ziyaretçilere sunmaktadır. Endüstri Fuarı, Alman İşitme Cihazları Endüstrisi Birliği tarafından düzenlenmektedir.

İşitme cihazları, işitme sistemleri, odyometreler, teknik aksesuarlar, kulak kalıbı ekipmanları, işitme koruması, gürültü ölçümü ve gürültü analizi cihazları gibi ürünlerin sergilendiği fuar, Nürnberg ile dönen konumlarda gerçekleşmektedir. 2017 yılında 135 katılımcı konuk edilmiştir.

Fuar Alanı
Messegelände Hannover
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024

EuroTier Hannover

EuroTier Hannover

12 November 2024 / 15 November 2024