International Congress of Hearing Aid Acousticians with Trade Exhibition

Medikal & Sağlık

International Congress of Hearing Aid Acousticians with Trade Exhibition

15 Eylül 2021 - 17 Eylül 2021

Messegelände Hannover , Hannover , Almanya

EUHA - EUROPÄISCHE UNION DER HÖRAKUSTIKER E.V

TARİH AÇIKLANACAK

Fuar Hakkında

Resmi Site Linki: https://www.ausstellung-euha.org/

EUHA Uluslararası Kongresi, Alman ses akustiği endüstrisinin yıllık toplantısı ve Avrupa'da türünün en önemli olayıdır. Sanayi Fuarı, işitme cihazlarının tüm yönlerini ve adaptasyonlarını kapsayan bilimsel sunumları da içeren kongre programına ek olarak etkinliğin önemli bir parçasıdır. Uluslararası EUHA Kongresi kapsamında Endüstri Fuarı, işitme cihazı endüstrisinin Avrupa'daki en büyük ve en büyük fuarıdır. Çok sayıda katılımcı yeniliklerini ve yeni ürünlerini ilgilenen ticari ziyaretçilere sunmaktadır. Endüstri Fuarı, Alman İşitme Cihazları Endüstrisi Birliği tarafından düzenlenmektedir.

İşitme cihazları, işitme sistemleri, odyometreler, teknik aksesuarlar, kulak kalıbı ekipmanları, işitme koruması, gürültü ölçümü ve gürültü analizi cihazları gibi ürünlerin sergilendiği fuar, Nürnberg ile dönen konumlarda gerçekleşmektedir. 2017 yılında 135 katılımcı konuk edilmiştir.

Fuar Detaylarını E-Posta Gönder

Messegelände Hannover

İndirimli Teklif İsteyin

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.


Bilgi & Başvuru

Şimdi Arayın

+90 212 709 11 10

© 2021 Fuar Sepeti, HIS Travel iştirakıdır.