Fuar Hakkında

İstanbul Kitap Fuarı, Türkiye’nin İstanbul şehrinde düzenlenen, Uluslararası İstanbul Kitap Fuarıdır. Tuyap Fair and Exhibition Center tarafından organize edilen, İstanbul Kitap Fuarı Kitap, Kırtasiye, Yayıncılık, Kağıt ve Baskı Sanayi, Medya Üretimi sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

İstanbul Kitap Fuarı, sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. İstanbul Kitap Fuarı, Tüyap  ve Türkiye Yayıncılar Birliği iş birliği ile düzenlenen, uluslararası kitap fuarıdır. 

İlk 1982 yılında düzenlenen fuar,  İstanbul Sanat Fuarı ile eş zamanlı olarak düzenlenmektedir. 2011 yılı itibarıyla, İstanbul Kitap Fuarı, ilk defa "resmî" olarak uluslararası platformda düzenlenmiştir.

Fuar, yazar ve okuyucularını buluşturmaktadır. Fuarı ziyaret edenler ayrıca çeşitli sempozyum, panel ve söyleşilere katılıp, ufuklarını genişletme, merak ettikleri konularda bilgi edinme olanağı bulmaktadırlar. İstanbul Kitap Fuarı, alanında en köklü ve rakipsiz fuardır. Yarım milyona yakın ziyaretçisi ile Avrupa’nın okura ulaşan en büyük fuarıdır. Aynı zamanda fuar süresince düzenlenen yüzlerce imza günü ve etkinlikle kentin en önemli kültürel etkinliklerinden biridir. Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile yürütülmektedir.

Fuar Detaylarını E-Posta Gönder

TUYAP Fair and Exhibition Center

İndirimli Teklif İsteyin

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.


Bilgi & Başvuru

Şimdi Arayın

+90 212 709 11 10

© 2021 Fuar Sepeti, HIS Travel iştirakıdır.