ITB Berlin

Uluslararası Turizm Fuarı

ITB Berlin, Almanya’nın Berlin şehrinde düzenlenen, Uluslararası Turizm Fuarıdır. Messe Berlin tarafından organize edilen, ITB Berlin,Turizm ve seyahat  sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

ITB Berlin, Turizm ve seyahat sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir ticaret fuarıdır.

Dünyanın en büyük turizm fuarı olan ITB Berlin’ de  oteller, turist kurulları, tur operatörleri, sistem sağlayıcıları,  hava yolu şirketleri ve araç kiralama şirketleri bulunmaktadır. Her yıl düzenlenen fuarda, şirketlere endüstri ortaklarıyla buluşmak ve iş yapmak için mükemmel bir fırsat sunmaktadır.

1966 yılında ilk yurt dışından bir denizaşırı ithalat ticaretinin parçası olarak sadece beş katılımcı ülkeyle başlayan  ITB,  dünya çapında bir başarıya dönüştü. Fuarda,  şehirler, tur operatörleri, rezervasyon sistemi geliştiricileri, hava yolu şirketleri, oteller ve turizmle ilgili diğer işletmeler, kendilerini ve hizmetlerini tanıtmaktadırlar.

Fuarda, Kongre Merkezleri, Seyahat Acentaları, Bilgi ve İletişim Teknolojileri, Uluslararası Turistik Top Dernekler, Belediye Mühendisliği, Hizmetler, Turizm, Turizm Danışma Bürosu, Travel Seyahat Organizer için donatım, Macera Turizmi, İş Turizmi, e-Turizm, Kültür Turizmi, Eğitim ve İstihdam Turizmi, Seyahat Teknolojisi, Gençlik Seyahat & Ekonomik Konaklama gibi ürünler sergilenmektedir.

Ön Başvuru Formu

Yorumlar:


Bu fuara hiç yorum yapılmamış. İlk yapan siz olun.Yorum Bırak: