JEWFAIR

Kuyumculuk

JEWFAIR

9 Mart 2021 - 12 Mart 2021

B2B/Online , İstanbul , Türkiye

KuyumX A.Ş.

TARİH AÇIKLANACAK

Fuar Hakkında

Nedir;

Fiziksel bir etkinlikteki gibi;

  • Katılımcıların birbirleriyle mesajlaşma ve birebir görüntülü toplantı yapabilmesini (Stant açan firmaların da katılımcıları görebilmesi) ve etkinliğinize katılan firmaların birbirleriyle yüzlerce yeni işe toplantıları yapabilmelerini sağlarsınız. 
  • Canlı yayın veya bant kaydı ile oturumlar, paneller, kongreler veya ödül törenleri düzenleyebilir ve katılımcıların sanal odalar da izleyebilmesini sağlarsınız. 
  • Etkinliğinize katılan firmaların stantlar açarak firma bilgilerini göstermesini, ürün resimlerini ve satışlarını yapabilmesin için, ürün videolarını sergileyebilmesini ve fiziksel bir etkinlikteki gibi stant görevlilerinin görüşmeler yapabilmesini sağlarsınız. 
  • Duyurularınız için birçok banner alanı, özelleştirilebilir sms , duyuru ve mail alanları ile etkinliğinizi yönetebilirsiniz.
  • Online etkinlikteki tüm bilgilerin istatistik ve raporlarına erişebilirsiniz.
  • Etkinliğinize katılanların duyuru ve paylaşım yapabileceği özel alanlar oluşturabilir ve daha verimli bir programlar düzenleyebilirsiniz. 

 

 

Amaç;

Daha verimli fuar/kongre/b2b etkinlikleriniz için;

 

  • Fiziksel alan kısıtlaması olmadan ulusal ve uluslararası ticari ekosistemde pazar payınızı arttırmak, daha çok müşteriye ulaşıp ürün veya hizmet satışı gerçekleştirmek. 
  • Daha az maliyete daha yüksek erişim sağlayan online altyapımız ile verimli ve kolay kullanılabilir etkinlikler düzenlemek. 

 

 

Üç temel giriş yöntemi vardır;

1.Sosyal Medya aracılığı ile giriş sağlayabilirsiniz.

2.Kendi mail adresiniz ile giriş sağlayabilirsiniz.

3.Katılımcılar sisteme önceden girilen mail adresleri  

üzerinden giriş sağlanabilir.

Fuar Detaylarını E-Posta Gönder

B2B/Online

İndirimli Teklif İsteyin

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.


Bilgi & Başvuru

Şimdi Arayın

+90 212 709 11 10

© 2021 Fuar Sepeti, HIS Travel iştirakıdır.