Fuar Hakkında

Medica Dusseldorf, Almanya’nın Düsseldorf şehrinde düzenlenen Uluslararası Medikal Ekipmanlar ve Tıp Endüstrisi Fuarıdır. Messe Düseldorf tarafından organize edilen Medica Dusseldorf, Sağlık, Tıp, İlaç, Teknolojisi, Optik, Laboratuvar sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Medica Dusseldorf, sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir fuarıdır.

Medica, en yeni tasarımları uygulayarak ve yeni işlevler ekleyerek tasarlanan gelişmiş teknoloji destekli cihazları sunan en büyük uluslararası tıbbi etkinliktir.Yılda bir gerçekleştirilen Fuarda, elektromodin ve medikal teknoloji, bilgi ve iletişim teknolojisi, fizyoterapi ve ortopedik teknoloji, tek kullanımlık ürünler, emtia ve tüketim malları alanlarında geniş yelpazede ürünler sunmaktadır. Serginin yanı sıra, konferans ve forumları, sayısız etkinlik ve gösteriler bulunmaktadır.

Medica Dusseldorf, Yurt dışından, sektörün geliştiği ülkelerden gelecek profesyonel ziyaretçilere aynı çatı altında ulaşabilirsiniz. Sektördeki gelişmeleri ve beklentileri yakından takip edebilirsiniz. Yeni yatırım fırsatları yakalar, yeni iş bağlantıları ve ortaklık anlaşmaları kurabilirsiniz. Etkili organizasyonda yer alarak prestijini sağlamlaştırıp, firmanızın pazar içinde yerini saptayarak, yeni alanları belirleyebilirsiniz. Yeni ürünlerin tanıtımını gerçekleştirmek, pazardaki başarısını gözlemleyebilir, Müşteri analizi yapabilir, gereksinimleri öğrenip , ilişkileri sağlamlaştırabilirsiniz. Marka yaratmak ve yeni pazarlara açılma fırsatı yakalayabilirsiniz

Fuarda, Cerrahi Makaleler, Araştırmalar Medya, Teşhis, Elektro Tıp, Sağlık Hizmetleri, Hastane Ekipmanları, Hastane Mobilyaları, Hastane Yönetimi, Hastane Malzemeleri, Hijyen, laboratuar cihazları, laboratuar ekipmanları, Laboratuvar Cihazları, Laboratuvar Teknolojisi, Tıbbi Aletler, Tıbbi Aletler, Tıp için donatım Ortopedi, eczacılık, Fizyoterapi, Profesyonel Edebiyatı, Reaktifler Hizmetleri, Yan Sanayi, Cerrahi Ekipmanları, Cerrahi Malzemeleri, teknik tıbbi cihazlar, Therapeutics, Veteriner ilaç, tıbbi amaçlar için X-ray cihazları, Hastane Ekipmanları,Muayene Sistem ve Teknolojileri,Teşhis ve Tedavi Yöntemleri, Güncel Ameliyat Teknikleri,Araç ve Gereçleri gibi ürünler sergilenmektedir.

Fuar Detaylarını E-Posta Gönder

Messe Düsseldorf

İndirimli Teklif İsteyin

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.


Bilgi & Başvuru

Şimdi Arayın

+90 212 709 11 10

© 2021 Fuar Sepeti, HIS Travel iştirakıdır.