Fuar Hakkında

Resmi Site Linki: https://medientage.de/event/medientage-muenchen-2020/

1987 yılında kurulan ve her sene gerçekleşen MEDIENTAGE Exhibition'da, uzmanların konferansta tartıştıklarını canlı olarak deneyimleyebilirsiniz. Burada, medya ve iletişim endüstrisinin şirketleri, dernekleri ve girişimleri, özel ve kamu TV ve radyo yayıncıları, teknoloji sağlayıcıları, çevrimiçi ve mobil medya, medya endüstrisi için servis sağlayıcıları veya üretimden şirketler dahil olmak üzere Konferans kapsamında kendilerini göstermektedir. Dijital Yayıncılık, çevrimiçi medya, medya teknolojisi, dijital üretim, içerik ve dağıtım, sağlayıcı, mobil medya, sosyal medya, medyaya özel basın, HD ve Ultra HD, SmartTV, HbbTV, OTT, VoD, prodüksiyon gibi içeriklere sahiptir.

Fuar Alanı
Messe Münih
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Gamescom

Gamescom

21 August 2024 / 25 August 2024

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

23 October 2024 / 25 October 2024

EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024