Middle East Energy

Uluslararası Elektrik-Elektronik ve Aydınlatma Fuarı

Middle East Electricity, Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai şehrinde düzenlenen Uluslararası Elektrik-Elektronik ve Aydınlatma Fuarıdır. Informa Exhibitions Middle East tarafından organize edilen Middle East Electricity, Elektrik ve Elektronik sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Middle East Electricity, sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir fuarıdır.

Birleşik Arap Emirlikleri Enerji Bakanlığı'nın ev sahipliğinde ve Dubai'de bulunan Orta Doğu Elektrik, elektrik enerjisi, depolama ve enerji yönetimi ile aydınlatma endüstrisinin üretimini, iletimini ve dağıtımını kapsayan, enerji endüstrisinin önde gelen uluslararası ticaret etkinliğidir. Orta Doğu Elektrik Ödülleri ve profesyonel atölyeler, ürün odaklı teknik seminerler ve üst düzey bir konferans dahil olmak üzere çeşitli eğitim fırsatları sunmaktadır.

Middle East Electricity, elektrik ve elektronik ile ilgili ürün üreticileri ve dağıtıcıları için bölgenin önde gelen, en büyük ve en uzun süredir devam eden ticaret fuarıdır ve her iki sektörden de ürün almak isteyen alıcılarla tanışmak için ideal bir yerdir. Fuarda katılımcıların ürünlerini uluslararası üreticiler ve distribütörlere sunma konusunda özel bir alan sunuyor.

Fuarda, dünyanın birçok ülkesinden gelen potansiyel müşteriler, ortaklar, temsilciler ve distribütörler ile tanışarak, yeni pazarlar ve müşteriler kazanma şansına sahip olabilirsiniz.  Tam hizmet standında, ürün ve hizmetlerinizi son kullanıcılara, aracılara ve dağıtımcılara sunabilirsiniz. Kendi şirketlerinizin markalarını rekabette güçlendirmek ve pazardaki konumunuzu kuvvetlendirmek için bir fırsat sunuyor.

Fuarda, Enerji Mühendisliği, Enerji Üretimi, Fotovoltaik dönüşüm, yenilenebilir enerjiler, Güneş Enerjisi Ekipmanları gibi ürünler sergilenmektedir.

Ön Başvuru Formu

Yorumlar:


Bu fuara hiç yorum yapılmamış. İlk yapan siz olun.Yorum Bırak: