Middle East Energy

Middle East Energy

Elektrik ve Elektronik

6 Mart 2023 - 8 Mart 2023

Süre : 2 Gün / Dönem : Her Yıl

Dubai World Trade Centre - Dubai / Birleşik Arap Emirlikleri

Uluslararası Elektrik-Elektronik ve Aydınlatma Fuarı

Middle East Energy Hakkında

Middle East Electricity, Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai şehrinde düzenlenen Uluslararası Elektrik-Elektronik ve Aydınlatma Fuarıdır. Informa Exhibitions Middle East tarafından organize edilen Middle East Electricity, Elektrik ve Elektronik sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Middle East Electricity, sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir fuarıdır.

Birleşik Arap Emirlikleri Enerji Bakanlığı'nın ev sahipliğinde ve Dubai'de bulunan Orta Doğu Elektrik, elektrik enerjisi, depolama ve enerji yönetimi ile aydınlatma endüstrisinin üretimini, iletimini ve dağıtımını kapsayan, enerji endüstrisinin önde gelen uluslararası ticaret etkinliğidir. Orta Doğu Elektrik Ödülleri ve profesyonel atölyeler, ürün odaklı teknik seminerler ve üst düzey bir konferans dahil olmak üzere çeşitli eğitim fırsatları sunmaktadır.

Middle East Electricity, elektrik ve elektronik ile ilgili ürün üreticileri ve dağıtıcıları için bölgenin önde gelen, en büyük ve en uzun süredir devam eden ticaret fuarıdır ve her iki sektörden de ürün almak isteyen alıcılarla tanışmak için ideal bir yerdir. Fuarda katılımcıların ürünlerini uluslararası üreticiler ve distribütörlere sunma konusunda özel bir alan sunuyor.

Fuarda, dünyanın birçok ülkesinden gelen potansiyel müşteriler, ortaklar, temsilciler ve distribütörler ile tanışarak, yeni pazarlar ve müşteriler kazanma şansına sahip olabilirsiniz.  Tam hizmet standında, ürün ve hizmetlerinizi son kullanıcılara, aracılara ve dağıtımcılara sunabilirsiniz. Kendi şirketlerinizin markalarını rekabette güçlendirmek ve pazardaki konumunuzu kuvvetlendirmek için bir fırsat sunuyor.

Fuarda, Enerji Mühendisliği, Enerji Üretimi, Fotovoltaik dönüşüm, yenilenebilir enerjiler, Güneş Enerjisi Ekipmanları gibi ürünler sergilenmektedir.

Devlet Desteği Coming Soon

Sıkça Sorulan Sorular

Konaklama ve ulaşım iptal ediliyor mu?

Fuar gününe 24 saat kalana kadar iptal işlemi sağlayabilirsiniz

Mattis vulputate enim?

Duis tristique sollicitudin nibh sit amet commodo nulla facilisi nullam. Erat pellentesque adipiscing commodo elit at imperdiet dui accumsan sit. Molestie nunc non blandit massa enim nec.

Egestas erat imperdiet?

Dignissim suspendisse in est ante in nibh mauris cursus mattis. Amet porttitor eget dolor morbi. A cras semper auctor neque vitae tempus.

Teklif İste

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz..

Bilgilerinizi Gönderin
Biz Sizi Arayalım

Profesyonel fuar hizmetlerimiz ve fuarlar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.