Fuar Hakkında

Leipzig'deki Midora, yılda bir kez düzenlenen Almanya'daki saat ve mücevher fuarıdır. Fuar, saat ve mücevher satıcıları, kuyumcular ve saat ustaları için düzen ve bilgi fuarıdır ve sadece ticaret ziyaretçileri tarafından erişilebilir. Midora katılımcıları saatler ve hakiki takılar, modaya uygun takılar, inciler ve mücevherlerden kuyumcu aletleri ve moda takılarına kadar en son trendleri sunmaktadır. Katılımcıların odak noktası, fuarın moda ve trend takıları ile cevap verdiği bireysel zevkli genç alıcıyı hedefliyor. Katılımcılar ile yoğun bir deneyim, en son ürünlerin ve trendlerin sunumu ve çekici bir program Midora'yı sektördeki her profesyonel için bir zorunluluk haline getirmektedir.

Fuar Alanı
LMI - Leipziger Messe International GmbH, Leipzig, Germany
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Gamescom

Gamescom

21 August 2024 / 25 August 2024

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

7 September 2024 / 9 September 2024

EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024