MIMS Automechanika Moscow

Uluslararası Oto Ekipmanları ve Yedek Parça Fuarı

MIMS Automechanika Moscow, Rusya’nın Moskova şehrinde düzenlenen Uluslararası Oto Ekipmanları ve Yedek Parça Fuarıdır. ITEMF Expo tarafından organize edilen MIMS Automechanika Moscow, Oto, Yedek Parça, Yan Sanayi sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

MIMS Automechanika Moscow, sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir fuarıdır.

Yılda bir kez gerçekleştirilen Fuar, Otomotiv parçaları ve aksesuarları tedarikçisi ve Rusya ve BDT ülkelerindeki otomotiv ürünleri için önde gelen ticaret fuarı endüstrisi platformudur. MIMS'de uzmanlar, yeni teknik ürünleri değerlendirme ve test etme, üreticilerden ayrıntılı tavsiyeler alma, karşılaştırmalı analiz yapma ve bir ürünü diğerine satın alma konusunda nihai kararlar verme konusunda mükemmel bir fırsata sahiptirler. 

Sergiye ek olarak MIMS’ de, çeşitli profesyonel etkinlikler sunulmaktadır. ziyaretçiler endüstri uzmanlarıyla değişim yapma ve çok sayıda forum ve seminer sırasında değerli karar desteği alma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Fuarda, dünyanın birçok ülkesinden gelen potansiyel müşteriler, ortaklar, temsilciler ve distribütörler ile tanışarak, yeni pazarlar ve müşteriler kazanma şansına sahip olabilirsiniz.  Tam hizmet standında, ürün ve hizmetlerinizi son kullanıcılara, aracılara ve dağıtımcılara sunabilirsiniz. Kendi şirketlerinizin markalarını rekabette güçlendirmek ve pazardaki konumunuzu kuvvetlendirmek için bir fırsat sunmaktadır.

Fuarda, Otomotiv Parçaları, Otomobil Aksesuarları, Benzin İstasyonu Ekipmanları, Aletler, Atölye Ekipmanları, , oto yıkama, atölye ve dolum istasyonu donanımları, bilişim ürünleri, aksesuar ve tuning, arabalar ve otobüsler, tamir ve bakım ilişkili ekipman ve sanayi ile ilgili hizmetler ile araç parçaları gibi ürünler sergilenmektedir.

Ön Başvuru Formu

Yorumlar:


Bu fuara hiç yorum yapılmamış. İlk yapan siz olun.Yorum Bırak: