Fuar Hakkında

Resmi Site Linki: https://prolight-sound-guangzhou.hk.messefrankfurt.com/guangzhou/en.html

Prolight + Sound Guangzhou, Çin'in en büyük ve en etkili profesyonel ses ve aydınlatma ticaret fuarlarından biridir. 2003 yılında açılmasından bu yana, Prolight + Sound Guangzhou (resmi olarak Sound Light Guangzhou olarak bilinir) markasını oluşturmaya çalışıyor ve Çin'deki en büyük endüstriyel etkinlik olarak ün kazandı. Ticari ziyaretçilere çok sayıda üretici kaynağı ve ağ oluşturma fırsatı sunar. Bu aynı zamanda küresel gelişimi için iyi bir temel oluşturmuştur.İçeriği:Profesyonel Ses: amplifikatörler, kablolar ve aksesuarlar, konsollar, DJ ekipmanları, efektler, hoparlörler, mikrofonlar, genel seslendirme, VOD sistemleri, diğer sesle ilgili ekipmanlar. Profesyonel Aydınlatma: mimari aydınlatma, lazer teknolojisi, LED, ışık kaynakları ve aksesuarları, aydınlatma konsolları, dış aydınlatma, sahne aydınlatması, diğer aydınlatma ile ilgili ekipman. Sahne Ekipmanları: uçuş kutuları, vinçler, mobil sahne ve platformlar, projeksiyon ve ekran teknolojisi, özel efektler, sahne dekorasyon malzemeleri ve perdeleri, kafes ve arma ekipmanları, diğer sahne ile ilgili ekipman. AV ve İletişim Ekipmanları: yayın ekipmanları, konferans sistemleri, ağlar, diğer AV ve iletişim ekipmanları

Fuar Alanı
China Import and Export Fair
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Gamescom

Gamescom

21 August 2024 / 25 August 2024

EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024