PSI Düsseldorf

Uluslararası Promosyonel Ürünler Fuarı

PSI Düsseldorf, Almanya’nın Düsseldorf şehrinde düzenlenen Uluslararası Promosyonel Ürünler Fuarıdır. Messe Düsseldorf tarafından düzenlenen, PSI Düsseldorf, Züccaciye, Hediyelik Eşya ve Promosyon Malzemeleri sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

PSI Düsseldorf, sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir fuarıdır.

İlk defa 1963'te gerçekleşen ve her yıl devam eden fuarda,  Ürün yelpazesi, klasikleri ve yaratıcı yeni gelişmeleri, geniş etkisi olan düşük fiyatlı promosyon ürünlerini ve yüksek kaliteli özel yapım ürünleri, ürün tanıtımları, yenilikler ve eğilimlerin yanı sıra tüm olası ve düşünülen varyantlardaki kısa, güncel tanıtım öğelerini içermektedir.

Serginin odağı tekstil, kalem, çanta ve çantalar, özel tasarımlar ve baskılar alanlarıdır. Katılımcılar ve ziyaretçiler için dünyanın dört bir yanından müşterileri ve iş ortaklarını buluşturan ve yeni iş ilişkileri yaratan iyi fırsatlar sunmaktadır.

Fuarda, Yurt dışından, sektörün geliştiği ülkelerden gelecek profesyonel ziyaretçilere aynı çatı altında ulaşabilirsiniz. Sektördeki gelişmeleri ve beklentileri yakından takip edebilirsiniz. Yeni yatırım fırsatları yakalar, yeni iş bağlantıları ve ortaklık anlaşmaları kurabilirsiniz. Etkili organizasyonda yer alarak prestijini sağlamlaştırıp, firmanızın pazar içinde yerini saptayarak, yeni alanları belirleyebilirsiniz. Yeni ürünlerin tanıtımını gerçekleştirmek, pazardaki başarısını gözlemleyebilir, Müşteri analizi yapabilir,  gereksinimleri öğrenip , ilişkileri sağlamlaştırabilirsiniz. Marka yaratmak ve yeni pazarlara açılma fırsatı yakalayabili

Fuarda Reklamcılık,Masa üstü takımları, tablolar, özel ürünler, takvimler, aksesuarlar, hesap makineleri, promosyon ürünleri, anahtarlıklar, genel ahşap ürünleri, metal ürünler, cam eşyalar, seramik hediyelik eşyalar, porselen ürünler, duvar ve masa saatleri, kozmetik ürünler, altın ve gümüş hediyelik eşyalar, aydınlatma gereçleri, bayrak ve flama çeşitleri, tekstil promosyon ürünleri, çantalar, şapka ve bereler, deri ürünler, havlu ve ev tekstili promosyon ürünleri, elektronik eşyalar, promosyon CD ve DVD çeşitleri, ev elektroniği, TV ve radyo çeşitleri, hediyelik eşyalar, kağıt ürünleri, dekoratif malzemeler ve promosyon çeşitleri, şemsiye ve yağmurluk çeşitleri, kırtasiye ürünleri, ajanda ve bloknotlar, kalem ve defter çeşitleri, panolar, plastik kırtasiye ürünleri, oyuncak çeşitleri, kalemlikler, zarf, zımba ve yapışkan not kağıtları, kartvizitlik ve fihrist çeşitleri gibi ürünler sergilenmektedir.

Ön Başvuru Formu

Yorumlar:


Bu fuara hiç yorum yapılmamış. İlk yapan siz olun.Yorum Bırak: