Fuar Hakkında

Samsun Tarım Fuarı Türkiye’nin Samsun şehrinde düzenlen Samsun Tarım Fuarıdır. Tüyap Fair and Exhibition Center  tarafından düzenlenen Samsun Tarım Fuarı, Tarım sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Samsun Tarım Fuarı, sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir fuarıdır.

Fuarda, tarımın her alanında ve bahçecilik ekipmanları konularında ihtiyaç duyulan her türlü donanım, geniş ürün gamı, son teknolojik ürünler ve inovasyon konusundaki tüm farklılıklar ziyaretçilerin beğenisine sunulup, üretici ile son kullanıcıyı bir araya getirmektedir.

Tarım makinelerinden, traktör ve biçerdöverlere, tarımsal mekanizasyondan alet ve ekipmana, tohumdan gübreye, fidandan sera ekipmanlarına ve yeni üretim teknolojilerine kadar çok geniş bir ürün yelpazesi sunan Tarım Fuarı , bölgenin sektördeki en büyük ve etkili ticari fuarıdır.

Fuarda, Yurtdışından, sektörün geliştiği ülkelerden gelecek profesyonel ziyaretçilere aynı çatı altında ulaşabilirsiniz. Sektördeki gelişmeleri ve beklentileri yakından takip edebilirsiniz. Yeni yatırım fırsatları yakalar, yeni iş bağlantıları ve ortaklık anlaşmaları kurabilirsiniz. Etkili organizasyonda yer alarak prestijini sağlamlaştırıp, firmanızın pazar içinde yerini saptayarak, yeni alanları belirleyebilirsiniz. Yeni ürünlerin tanıtımını gerçekleştirmek, pazardaki başarısını gözlemleyebilir, Müşteri analizi yapabilir,  gereksinimleri öğrenip, ilişkileri sağlamlaştırabilirsiniz. Marka yaratmak ve yeni pazarlara açılma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Fuarda, Sera Örtü ve Ekipmanları, Bahçe Makineleri, Sulama Sistemleri, Isıtma Sistemleri, İlaç Firmaları –Zirai Mücadele, İşletme Teknolojileri, Gübreler, Fidan ve Fideler, Tohumlar, Kasalama ve Depolama Sistemleri, Ölçme ve Kaydetme Cihazları, Bilgisayarlı Kontrol Sistemleri gibi ürünler sergilenmektedir.

Fuar Detaylarını E-Posta Gönder

TUYAP Samsun

İndirimli Teklif İsteyin

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.


Bilgi & Başvuru

Şimdi Arayın

+90 212 709 11 10

© 2021 Fuar Sepeti, HIS Travel iştirakıdır.