Fuar Hakkında

SANA, her yıl 47.000'den fazla uluslararası ziyaretçiyi bir araya getiren organik ve doğal ürünlere adanmış bir fuardır. 50.000 metrekarelik alanda İtalya ve diğer bölgelerden  800'den fazla katılımcının ürünlerini ve hizmetlerini sergilemeye olanak sağlayacak olan  SANA, Kişisel Bakım Ürünleri, Gıda ve Yeşil Yaşam Tarzı olmak üzere  üç ana temaya bölünecektir. Bu keşif sektör liderleri ile sektördeki sayısız yenilik ve gelişmelerin gözden geçirileceği detaylı bir konferans ve forum programına devam edecektir. Konuklar, bitkisel ürünler, organik gıdalar ve doğal kozmetik dünyasının en büyük karar vericilerinin deneyimlerinden ve onlarla ve birbirleriyle iletişim kurarak öğrenebilirler.

SANA Gıda: Organik gıda: gıda ürünleri, makineler, doğal ürünler için ekipman ve ambalajlar, tarım ekipmanları, hizmetler.

SANA Bakım ve Güzellik: Sağlık, güzellik ve kişisel bakım : doğal tedaviler, tıbbi bitkiler ve türevleri, diyet ürünleri, takviyeler ve özel doğal bazlı gıdalar, kişisel bakım ürünleri ve ekipmanları, ekolojik deterjanlar, hizmetler.

SANA Yaşam Tarzı: Ev ve Ofis , teknolojiler, ürünler ve ev ve işyeri için doğal ve ekolojik çözümler,Anne ve bebek, annelerin, bebeklerin ve çocukların ihtiyaçları için yeşil öneriler, Giyim ve Tekstil,Pet & Garden , hayvanların ve evin yeşil alanlarının bakımı için doğal ve ekolojik ürünler,

Hobby & Spor,Sağlıklı yaşam merkezleri ve çevre dostu sağlıklı yaşam olanakları sunan Travel & Wellness .

 

Fuar Detaylarını E-Posta Gönder

Fiera District

İndirimli Teklif İsteyin

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.


Bilgi & Başvuru

Şimdi Arayın

+90 212 709 11 10

© 2021 Fuar Sepeti, HIS Travel iştirakıdır.