Fuar Hakkında

Resmi Site Linki: https://www.security-essen.de/impetus_provider/

İlki 1974 yılında gerçekleştirilen Security Essen, Messe Essen'in sahasında 2 yılda bir gerçekleştirilecek olan dünyanın önde gelen güvenlik ve yangından korunma fuarıdır. 40 yılı aşkın süredir en önemli endüstri fuarıdır ve tüm sivil güvenliği tek bir çatı altında sunmaktadır. Yangından korunma ve IT güvenliği ve terörizmin önlenmesine yönelik video izleme konusundaki mekanik ve dijital güvenlik sistemlerinden, ziyaretçi tüm alanlarda en son ürünleri, yenilikleri, teknolojileri ve çözümleri bulacaktır. Burada sektördeki tüm uzmanlar, karar vericiler ve alıcılar birbirleriyle buluşuyor ve en yüksek standartta uluslararası bir etkinliği garanti ediyorlar. Güvenlik sektörü beklentileri, özellikle siber alanda artan suç nedeniyle önümüzdeki yıllarda çok olumlu olduğu için, ayrıca gelecekte güvenlik teknolojisine büyük miktarda yatırım yapılması beklenmektedir. Erişim kontrolü, video gözetimi ve yangından korunma için özel çözümler ön plandadır, ancak yerini giderek IT ​​güvenliği almaktadır. Fuara, özellikle IT güvenliği ile ilgili güncel konularda sayısız konferans ve teknik forum eşlik etmektedir. Canlı gösteriler içeren bir yangın koruma günü ve gençlik gelişimi için bir eğitim ve öğretim günü sergi programını tamamlıyor.

Mekanik güvenlik sistemleri, erişim, teknolojik ve yapısal yangın koruma, kontrol ve gözetim ekipmanları / merkezi kontrol ofisleri için bilgi sistemleri, bekletme, davetsiz misafir ve hırsızlık alarm ekipmanları, yangın alarm ekipmanları, duman ve gaz uyarı ekipmanları, bilgi koruma (veri koruma ekipmanları) ), elektronik güvenlik sistemleri için ayrı cihazlar, özel araçlar ve araç ekipmanları, yakın dövüş koruması, kişisel ekipman, hizmet elbiseleri ve koruyucu giysiler, ölçüm ekipmanları, suç algılama sistemleri, gözetim ve koruma hizmetleri, organizasyon, planlama, eğitim, özel literatür, kurulum, dokümantasyon ve bakım, Siber Güvenlik, Ekonomik Güvenlik gibi konuların içerildiği fuar, 2018 yılında 41 ülkeden 926 katılımcı ve 33022 ziyaretçi konuk etmiştir.

Fuar Alanı
Messe Essen
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Gamescom

Gamescom

21 August 2024 / 25 August 2024

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

17 September 2024 / 20 September 2024

EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024