Fuar Hakkında

Resmi Site Linki: http://www.sfchina.net/

SFCHINA, 1983'ten beri düzenlenen önde gelen bitirme fuarıdır ve her yıl Guangzhou ve PR China'nın Şangay'ı arasında değişen mekânlarda gerçekleşmektedir.Sonlandırma teknolojileri, tesisler, ekipman ve malzemeler: temizlik, aşınma, parlatma ve parlatma, elektrokaplama, dönüşüm kaplamaları, ön işlem, elektroforetik kaplama, eloksal, metalleştirme, plastik üzerine kaplama / boyama, vakum kaplama, sıyırma çözeltileri ve ekipmanları, UV ile kürlenebilir kaplamalar ve ekipman, nozullar. Kaplama, boya uygulamaları ve ürünleri: kaplama uygulaması (boya ve toz dahil), otomotiv boya hatları, korozyon önleyici boyalar, uçak, mimari ve bina, otomotiv boyaları, otomotiv boyaları, gemiler için boyalar, mutfak eşyaları için kaplamalar, elektrikli beyaz eşya ve endüstriyel ürünler. Mühendislik ve destek hizmetleri: danışmanlık, toz ve duman çıkarma, atık su arıtma, analitik ve kontrol cihazları, güvenlik ve koruma, e-ticaret, yayınlar gibi içeriklere sahiptir.

Fuar Alanı
China Import and Export Fair
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Gamescom

Gamescom

21 August 2024 / 25 August 2024

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

3 December 2024 / 5 December 2024

EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024