Fuar Hakkında

Sial China, Çin’in Shanghai şehrinde düzenlen Uluslararası Yiyecek-İçecek  Fuarıdır. Comexposium tarafından düzenlenen Sial China, Gıda, Yiyecek, İçecek sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Sial China, sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir fuarıdır.

Asya'nın en büyük ve dünyanın 4. büyük gıda inovasyon fuarı olan Sial China, Endüstrinin küresel bir iş platformu ve Çin gıda pazarı için önde gelen bir etkinliktir. Yılda bir kez düzenlenen fuar, uluslararası şirketlere Çin ve Asya pazarları hakkındaki farkındalıklarını artırma ve uluslararası görünürlüğünü güçlendirme fırsatı sunmaktadır.

Etkinlik, deniz ürünleri pazarındaki en iyi profesyoneller tarafından sağlanan ülkenin farklı bölgelerinden gelen en kaliteli yiyecekleri, lezzetleri ve mutfakları içermektedir. Fuarda, yiyecek ve içecek işiyle ilgili tüm ekipman, alet ve ürünleri sunulmaktadır. Ayrıca düzenlenen  konferans, endüstri uzmanları arasında güncel konular, eğilimler ve geleceğe yönelik beklentiler hakkında bilgi ve bilgi alışverişini  kapsamaktadır.

Sial China,  teknoloji, ekipman ve makineler ile müttefik hizmetler alanında en son teknolojiye sahip kapsamlı bir vitrin görevi görürken, yatırımcılara bölgesel Gıda Teknolojisi endüstrisine kesin bir bakış açısı ve muhtemel meslektaşları ve iş ortaklarıyla tanışma fırsatı sunmaktadır.

Fuarda, Yiyecek, içecek, Süt, Şekerleme ve Tatlı, Organik, Gurme, Çay & Kahve, Helal, Dondurulmuş Gıda, Konserve ve Konserve Gıda gibi ürünler sergilenmektedir.

Fuar Alanı
Shanghai New International Expo Center (SNIEC)
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Gamescom

Gamescom

21 August 2024 / 25 August 2024

EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024