Sial Middle East

Uluslararası Yiyecek-İçecek Fuarı

Sial Middle East, sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir fuarıdır.

Abu Dabi Gıda Kontrol Otoritesi ile ortaklaşa düzenlenen ve Yerleşik ikram ve Tarih Palm Fuarları ile ortaklaşa kurulan SIAL Orta Doğu, perakende, yiyecek içecek ve içecek sektörlerini tek çatı altında buluşturmaktadır.Yılda bir kez düzenlenen ve üç gün süren fuar, gıda üreticileri, dağıtıcıları, ithalatçıları, toptancıları ve perakendecileri ile kurumsal ve ticari catering temsilcilerini hedeflemektedir.

Fuarda, sektördeki en yeni etnik, bölgesel ve gurme ürünlerin ve en yenilikçi çözümleri ele alınmaktadır. Ayrıca düzenlenen fuarda düzenlenen  konferans ile, Endüstrinin uzmanları arasındaki bilgi ve bilgi alışverişini önemser ve sektörün güncel konuları, eğilimleri ve gelecekteki beklentileri hakkında bilgi sağlamaktadır.

Fuarda, Yurt dışından, sektörün geliştiği ülkelerden gelecek profesyonel ziyaretçilere aynı çatı altında ulaşabilirsiniz. Sektördeki gelişmeleri ve beklentileri yakından takip edebilirsiniz. Yeni yatırım fırsatları yakalar, yeni iş bağlantıları ve ortaklık anlaşmaları kurabilirsiniz. Etkili organizasyonda yer alarak prestijini sağlamlaştırıp, firmanızın pazar içinde yerini saptayarak, yeni alanları belirleyebilirsiniz. Yeni ürünlerin tanıtımını gerçekleştirmek, pazardaki başarısını gözlemleyebilir, Müşteri analizi yapabilir,  gereksinimleri öğrenip , ilişkileri sağlamlaştırabilirsiniz. Marka yaratmak ve yeni pazarlara açılma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Fuarda, Fırın Ürünleri, İçecekler, Süt Ürünleri, Derin Dondurulmuş Gıda Ürünleri, Lezzetler, Balıklar, Gıda maddeleri, Meyveler, Et Ürünleri, Kümes Hayvanları, Korumalar, Sebzeler gibi ürünler sergilenmektedir.

Ön Başvuru Formu

Yorumlar:


Bu fuara hiç yorum yapılmamış. İlk yapan siz olun.Yorum Bırak: