Sial Paris

Uluslararası Gıda Fuarı

Sial Paris, küresel bir iş platformu olarak fuar yenilikleri için vitrin ve bir çatı altında gıda üreticileri, dağıtıcıları, ithalatçılar, toptancılar ve perakendeciler, hem de kurumsal ve ticari catering temsilcilerini bağlamaktadır. Dünyanın her yerinden Katılımcılar kendi ürünleri, yenilikleri ve teknolojileri sunmak ve sanayinin genel bilgiler vermek amacıyla fuarda buluşmaktadır.

Fuarda, sektördeki en yeni etnik, bölgesel ve gurme ürünlerin ve en yenilikçi çözümleri ele alınmaktadır. Ayrıca, Endüstrinin uzmanları arasındaki bilgi ve bilgi alışverişini önemser ve sektörün güncel konuları, eğilimleri ve gelecekteki beklentileri hakkında bilgi sağlamaktadır.

Fuarda, Bakkal ürünleri, taze ürünler ve kuru ürünler, dondurulmuş gıdalar, yarı işlenmiş gıda ürünleri ve malzemeleri, deniz ürünleri, organik gıdalar, etler ve süt ürünleri… şarap katılımcılarını, üreticileri ve tüccarları unutmadan Dünya çapında üretilen çok çeşitli şarapları sunulmaktadır.

Fuarda, Yurt dışından, sektörün geliştiği ülkelerden gelecek profesyonel ziyaretçilere aynı çatı altında ulaşabilirsiniz. Sektördeki gelişmeleri ve beklentileri yakından takip edebilirsiniz. Yeni yatırım fırsatları yakalar, yeni iş bağlantıları ve ortaklık anlaşmaları kurabilirsiniz. Etkili organizasyonda yer alarak prestijini sağlamlaştırıp, firmanızın pazar içinde yerini saptayarak, yeni alanları belirleyebilirsiniz. Yeni ürünlerin tanıtımını gerçekleştirmek, pazardaki başarısını gözlemleyebilir, Müşteri analizi yapabilir,  gereksinimleri öğrenip, ilişkileri sağlamlaştırabilirsiniz. Marka yaratmak ve yeni pazarlara açılma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Fuarda, Bebekler Gıda, Bira, İçecekler, Süt Ürünleri, Dondurulmuş Gıda Ürünleri, leziz yemekler, Şarküteri Gıda, Balık, Meyve Suları, Meyve, Sağlık Ürünleri, Dondurma, Et Ürünleri, Süt Ürünleri, Tavukçuluk, korur, Sucuk, Deniz Mahsülleri, İçki, Sweets , Sebze, Şarap ürünler sergilenmektedir.

Ön Başvuru Formu

Yorumlar:


Bu fuara hiç yorum yapılmamış. İlk yapan siz olun.Yorum Bırak: