Sial Paris

Sial Paris

Yiyecek

15 Ekim 2022 - 19 Ekim 2022

Süre : 4 Gün / Dönem : Her Yıl

Sial Paris Hakkında

Sial Paris, küresel bir iş platformu olarak fuar yenilikleri için vitrin ve bir çatı altında gıda üreticileri, dağıtıcıları, ithalatçılar, toptancılar ve perakendeciler, hem de kurumsal ve ticari catering temsilcilerini bağlamaktadır. Dünyanın her yerinden Katılımcılar kendi ürünleri, yenilikleri ve teknolojileri sunmak ve sanayinin genel bilgiler vermek amacıyla fuarda buluşmaktadır.

Fuarda, sektördeki en yeni etnik, bölgesel ve gurme ürünlerin ve en yenilikçi çözümleri ele alınmaktadır. Ayrıca, Endüstrinin uzmanları arasındaki bilgi ve bilgi alışverişini önemser ve sektörün güncel konuları, eğilimleri ve gelecekteki beklentileri hakkında bilgi sağlamaktadır.

Fuarda, Bakkal ürünleri, taze ürünler ve kuru ürünler, dondurulmuş gıdalar, yarı işlenmiş gıda ürünleri ve malzemeleri, deniz ürünleri, organik gıdalar, etler ve süt ürünleri… şarap katılımcılarını, üreticileri ve tüccarları unutmadan Dünya çapında üretilen çok çeşitli şarapları sunulmaktadır.

Fuarda, Yurt dışından, sektörün geliştiği ülkelerden gelecek profesyonel ziyaretçilere aynı çatı altında ulaşabilirsiniz. Sektördeki gelişmeleri ve beklentileri yakından takip edebilirsiniz. Yeni yatırım fırsatları yakalar, yeni iş bağlantıları ve ortaklık anlaşmaları kurabilirsiniz. Etkili organizasyonda yer alarak prestijini sağlamlaştırıp, firmanızın pazar içinde yerini saptayarak, yeni alanları belirleyebilirsiniz. Yeni ürünlerin tanıtımını gerçekleştirmek, pazardaki başarısını gözlemleyebilir, Müşteri analizi yapabilir,  gereksinimleri öğrenip, ilişkileri sağlamlaştırabilirsiniz. Marka yaratmak ve yeni pazarlara açılma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Fuarda, Bebekler Gıda, Bira, İçecekler, Süt Ürünleri, Dondurulmuş Gıda Ürünleri, leziz yemekler, Şarküteri Gıda, Balık, Meyve Suları, Meyve, Sağlık Ürünleri, Dondurma, Et Ürünleri, Süt Ürünleri, Tavukçuluk, korur, Sucuk, Deniz Mahsülleri, İçki, Sweets , Sebze, Şarap ürünler sergilenmektedir.

Devlet Desteği Coming Soon

Sıkça Sorulan Sorular

Konaklama ve ulaşım iptal ediliyor mu?

Fuar gününe 24 saat kalana kadar iptal işlemi sağlayabilirsiniz

Mattis vulputate enim?

Duis tristique sollicitudin nibh sit amet commodo nulla facilisi nullam. Erat pellentesque adipiscing commodo elit at imperdiet dui accumsan sit. Molestie nunc non blandit massa enim nec.

Egestas erat imperdiet?

Dignissim suspendisse in est ante in nibh mauris cursus mattis. Amet porttitor eget dolor morbi. A cras semper auctor neque vitae tempus.

Teklif İste

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz..

Bilgilerinizi Gönderin
Biz Sizi Arayalım

Profesyonel fuar hizmetlerimiz ve fuarlar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.