Fuar Hakkında

SMM Hamburg, Almanya’nın Hamburg şehrinde düzenlenen Uluslararası Denizcilik Fuarıdır. Messe Hamburg tarafından düzenlenen SMM Hamburg, Denizcilik, Deniz Araçları ve Malzemeleri sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

SMM Hamburg, sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir fuarıdır.

Her iki yılda bir yapılan etkinlik, uzun denizcilik geleneği nedeniyle SMM için ideal bir yer sunan Hamburg’da gerçekleşmektedir. Deniz ekonomisinin dünya lider fuarıdır. Dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçiler ve katılımcılar dünya çapındaki denizcilik sektörünü temsil etmekte ve en son teknolojilerini sunabilmekte ya da en yeni ürünler, yenilikler, trendler ve hizmetler hakkında bilgi alabilmektedirler. 

SMM size atölye çalışmaları, sempozyumlar ve seminerler şeklinde farklı bir destekleyici program sunmaktadır. Denizcilik sektörünün önde gelen güçlerini - kişisel olarak - tanımak ve benzersiz bir ortamda fikir ve deneyim alışverişi yapmak fırsatı sunmaktadır.

Fuarda, Danışmanlık, Savunma Teknolojileri, Elektrik ve Elektronik, Çevre Mühendisliği, Dişli ve Teknoloji, Bilişim Sistemleri, Yük transfer sistemleri, Deniz Motorları, Okyanus Mühendisliği, Offshore Teknolojisi, Port teknolojisi, Limanlar, Sensörler, Hizmetler, Gemi İnşaat, Gemi Ekipmanları Sürücüler, Nakliye Nakliye şirketleri, Tersane Endüstrisi, Denetleme Ekipman, gemiler sergilenmektedir.

Fuar Alanı
Messe Hamburg
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Gamescom

Gamescom

21 August 2024 / 25 August 2024

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

3 September 2024 / 6 September 2024

EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024