Super Sources Dubai

Aluminyum

Super Sources Dubai

28 Eylül 2021 - 30 Eylül 2021

Centre Foires et Conventions de Metz Métropole , Metz , Butan

Metz Expo Evénement

TARİH AÇIKLANDI

Fuar Hakkında

SUPER SOURCES DUBAI 2021

Hibrit B2B Uluslararası Süpermarket Fuarı - Orta Doğu & Afrika Distribütör ve Perakende’nin Buluşma Noktası!

 

Sanal Fuar: 9 – 11 Mart 2021 – Online Platform

Sanal Fuar: 20 – 22 Eylül 2021 – Online Platform

Fiziki Fuar: 28 – 30 Eylül 2021 – Festival Arena, Dubai Festival City, UAE

 

Ortadoğu’nun ilk ve tek Hibrit B2B Uluslararası Süpermarket Fuarı Dubai’de Gerçekleşiyor!

Üretici ve tedarikçi firmaların yanı sıra ulusal ve yerel ölçekteki perakende zincirlerinin temsilcileri ve sektörün önde gelen isimleri Super Sources Dubai 2021 fuarında buluşuyor. Fuar, tüm dünyadan distribütörleri, perakendecileri, süpermarketleri, hipermarketleri ve e-ticaret firmalarını hem sanal hem de fiziki ortamda bir araya getiriyor.

 

2020’nin başlangıcından bu yana tüm dünyayı etkisi altına alan Kovid-19 salgını nedeniyle küresel ticaret büyük yara aldı. Bu dönem boyu iş sahipleri işlerine, tüketiciler de tüketime ara vermek zorunda kaldı. Bu süreçte işlerimiz, alışverişlerimiz ve neredeyse tüm hayatımız online oldu. Buradan hareketle ve sektörden gelen yoğun talepler doğrultusunda uluslararası online bir süpermarket fuarı hibrit modelde hayata geçirilecek: Super Sources Dubai 2021! Kovid-19 sebebiyle gerek seyahat engeli bulunan gerek başka sebeplerden dolayı herhangi bir fuara katılamayacak olan sektör profesyonelleri, Super Sources Dubai 2021 fuarı ile uluslararası lider firmalar ile görüşme ve böylelikle ihracata katkı sağlama fırsatı yakalayacak. Fuar katılımcıları, gıda, elektrik elektronik, kozmetik, ev araç ve gereçleri olmak üzere süpermarket raflarında bulunan ürünlerin tamamını temsil ediyor olacaklar.

 

Uluslararası Fiziki ve Sanal Süpermarket Fuarı Bir Arada!

Perakende sektörünün en kapsamlı ilk ve tek Uluslararası Hibrit B2B Süpermarket Fuarı, Exposure Calyx Event ve Dash Fuarcılık iş birliği ile Birleşik Arap Emirlikleri’nin en önemli ticari şehri olan Dubai’de yapılacak.

 

Perakende zincirinin tüm halkalarını buluşturan Super Sources Dubai 2021 fuarı hem hem fiziksel hem çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek.

 

Super Sources Dubai 2021, hibrit olarak iki aşamalı gerçekleştirilecek. Fuarın ilk bölümü, dijital platformda 9 – 11 Eylül ve 20 – 22 Eylül 2021 tarihlerinde B2B Networking Günleri olarak; ikinci bölümü ise 28 – 30 Eylül 2021 tarihlerinde müşterilerin yüz yüze görüşmeler gerçekleştirebileceği fiziki bir fuar olarak düzenlenecek.

 

Dubai’de InterContinental Festival Arena Fuar Alanı’nda kapılarını ziyaretçilerine açacak olan Super Sources Dubai 2021; perakendecileri, süpermarketleri, hipermarketleri, e-ticaret şirketlerini, tüm dünyadaki marka sahiplerini ve distribütörleri Orta Doğu ve Afrika’daki önemli toptancı ve dağıtıcıların, yöneticilerin, karar vericilerin buluşacağı ve profesyonel iş birlikçilerin katılım sağlayacağı bir fuar olacak.

 

Fuara çeşitli nedenler ile katılamayacak olan yüzlerce uluslararası satın almacı ve marka sahipleri ise, hibrit uygulama üzerinden sanal ortamda B2B görüşmeler ile 9 - 11 Mart 2021 tarihleri arasında birbirleriyle iletişime geçip önemli iş birliklerine imza atabilecekler.

 

Super Sources Dubai 2021 Önemli Firmaların Sponsorluğunda Dünya’yı Buluşturacak

Dash Fuarcılık ve Exposure Calyx Event iş birliği ile gerçekleştirilen fuara özellikle Orta Doğu’dan büyük talep ve katılım bekleniyor. “Uluslararası Alım Heyetleri Programı ” ile de fuara, özellikle Afrika bölgesinden 100’ün üzerinde yerli ve yabancı profesyonel satın almacı katılacak. Firmaların Orta Doğu ve Afrika’da bulunan önemli alıcılar ile buluşmaları sağlanıp, bu önemli pazarda, yeni satın almacılar ile tanışmaları iş, iş geliştirme, ürünlerini tanıtma ve ortaklık fırsatları bulmaları sağlanacak.

 

Super Sources Dubai, merkezi Dubai’de bulunan birden fazla ülkede, 81'den fazla Hipermarket ve Süpermarketi bulunan NESTO Grubu ve yine sektörde lider olan Birleşik Arap Emirlikleri merkezli, dünya çapında 33 ülkede 80 operasyon yürütmekte olan uluslararası IFFCO Grubu sponsorluğu ile gerçekleştirilecek.

 

Türk firmaları Super Sources Dubai 2021 - Uluslararası Süper Market Fuarı’na katılarak, firmalarını ve ürünlerini dünyaya tanıtabilecek, ürünlerini uluslararası alıcılar ile buluşturup ve nihayetinde de özellikle Orta Doğu ve Afrika bölgesinde satışlarını arttırıp Türkiye ihracatına büyük katkı sağlayabilecekler.

 

NEDEN KATILMALISINIZ?

• Orta Doğu ve Afrika’dan gelen binlerce satın alma profesyoneli ile tanışma fırsatı

• Ortadoğu ve Afrika bölgelerinde işinizi genişletmeniz için önemli bir buluşma noktası

• Orta Doğu ve Afrika perakende sektöründe hızlı büyüyen ve canlı bir pazar

• Firmalarla sanal platformda ya da fiziki ortamda yüz yüze görüşme ve network kurma şansı

• Üretim gücünüzü göstererek ticaret hacminizi artırma ve markanıza değer katma fırsatı

Orta Doğu ve Afrika’da, gıdadan kozmetiğe, kişisel bakımdan temizlik ürünlerine kadar hemen her alanda market raflarında yerini alan ürünlerden biri olmak istemez misiniz?

 

Fuar Detaylarını E-Posta Gönder

Centre Foires et Conventions de Metz Métropole

İndirimli Teklif İsteyin

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.


Bilgi & Başvuru

Şimdi Arayın

+90 212 709 11 10

© 2021 Fuar Sepeti, HIS Travel iştirakıdır.