Fuar Hakkında

Resmi Site Linki: https://www.tanzmesse.com/en/

1994 yılında kurulan "Tanzmesse NRW", Köln'de her iki yılda bir düzenlenen çağdaş dans için uluslararası bir fuar. Fuar, NRW Bölge Dans Ofisi'nin bir projesidir ve uluslararası dans şirketleri ve solistlerin çalışmalarını göstermektedir. Performanslarda, vitrinlerde ve Open Studios'ta ziyaretçi seçilen sanatçıların güncel ve tur olanaklı projelerine dair bir fikir edinir. Standlarda, toplulukların ve ajansların yetkili tartışma ortaklarıyla etkileşim kurabilir ve işbirlikleri için yeni fırsatlar keşfedebilirler. Burada dans fuarı, koreograflar, dansçılar, ajanslar, tur operatörleri ve kültürel kurumlar arasında ağ oluşturmayı destekleyen bir iletişim platformu görevi görüyor. Bugün uluslararası dans fuarı dünyanın dört bir yanından gelen dans profesyonellerinin ve dans meraklılarının ve özel bir dans festivalinin merkezidir. 2014 yılında 58 ülkeden yaklaşık 400 katılımcı ve 7700 ziyaretçi, 2018 yılında 40 ülkeden 500 katılımcı ve 7000 ziyaretçi ağırladı.

2021 veya 2022  için anons yapılacaktır.

Fuar Alanı
NRW-Forum Kultur und Wirtschaft
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Gamescom

Gamescom

21 August 2024 / 25 August 2024

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

28 August 2024 / 31 August 2024

EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024