Texworld Paris

Uluslararası Tekstil Fuarı

Texworld Paris, Fransa’nın  Paris  şehrinde düzenlenen Uluslararası Tekstil Fuarıdır. Messe Frankfurt tarafından düzenlenen Texworld Paris, Tekstil, Moda, Kumaş, Ev Tekstili, Deri sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Texworld Paris, sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir fuarıdır.

Texworld, kumaşlar, döşemeler ve aksesuarlar için uluslararası bir ticaret fuarıdır. Yılda iki kez yapılan fuar,  katılımcılara yeni iş ortakları ve tedarikçilerle bağlantı kurma, en yeni trendleri keşfetme ve ilham bulma konusunda eşsiz fırsatlar sunmaktadır.

Dünyanın dört bir yanından gelen profesyonel alıcılara, temel özelliklerden yaratıcı üstün kaliteli kumaşlara kadar çok çeşitli ürünler sunmaktadır.

Fuarda, Yurt dışından, sektörün geliştiği ülkelerden gelecek profesyonel ziyaretçilere aynı çatı altında ulaşabilirsiniz. Sektördeki gelişmeleri ve beklentileri yakından takip edebilirsiniz. Yeni yatırım fırsatları yakalar, yeni iş bağlantıları ve ortaklık anlaşmaları kurabilirsiniz. Etkili organizasyonda yer alarak prestijini sağlamlaştırıp, firmanızın pazar içinde yerini saptayarak, yeni alanları belirleyebilirsiniz. Yeni ürünlerin tanıtımını gerçekleştirmek, pazardaki başarısını gözlemleyebilir, Müşteri analizi yapabilir,  gereksinimleri öğrenip, ilişkileri sağlamlaştırabilirsiniz. Marka yaratmak ve yeni pazarlara açılma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Fuarda, Aksesuar, Giyim Kumaş, Pamuk, Nakış, Kumaş, Lif, Fonksiyonel Kumaş, Kot, Örme Kumaş, Dantel, Linnen, İpek, Sürdürülebilir üretim şirketleri, Tekstil Baskı, Yün, keten ve kenevir, baskı, büzgü, , spor giyim ve fonksiyonel kumaşlar, döşemeler ve aksesuarlar gibi ürünler sergilenmektedir.

Ön Başvuru Formu

Yorumlar:


Bu fuara hiç yorum yapılmamış. İlk yapan siz olun.Yorum Bırak: