The Big 5 Dubai

Uluslararası İnşaat ve Yapı Malzemeleri Fuarı

The Big 5 Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai şehrinde düzenlenen Uluslararası İnşaat ve Yapı Malzemeleri Fuarıdır. DMG, Events(Middle East Asia and Afrika) tarafından düzenlenen The Big 5 Dubai, İnşaat, Yapı Malzemeleri ve Teknolojileri sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

The Big 5 Dubai, sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir fuarıdır.

Kentsel Tasarım ve Peyzaj Fuarı, çevre düzenlemesi, altyapı ve kentsel gelişim endüstrileri için yeni bir etkinliktir. Etkinlik, kentsel ve yeşil alanların, spor sahalarının ve oyun alanlarının tasarımı, inşası ve bakımı üzerine,  bu yenilenebilir enerji kaynağını bölgenin bina ve enerji planlarının bir parçası haline getiren yenilikçi teknolojileri ve hizmetleri kapsayan inşaat sektörü için güneş enerjisi çözümleri üretmeye odaklanmaktadır.

Yapı malzemeleri, inşaat ürünleri ve çözümleri portföyünü tek bir çatı altında toplamaktadır. üreticiler, tedarikçiler, tüccarlar ve hizmet sağlayıcılar binlerce gelişmiş teknoloji ve çözümü sergilemektedirler.

Fuarda, dünyanın birçok ülkesinden gelen potansiyel müşteriler, ortaklar, temsilciler ve distribütörler ile tanışarak, yeni pazarlar ve müşteriler kazanma şansına sahip olabilirsiniz.  Tam hizmet standında, ürün ve hizmetlerinizi son kullanıcılara, aracılara ve dağıtımcılara sunabilirsiniz. Kendi şirketlerinizin markalarını rekabette güçlendirmek ve pazardaki konumunuzu kuvvetlendirmek için bir fırsat sunmaktadır. 

Fuarda, Banyo, Mutfak & Sağlık Gereçleri, Metal / Çelik / Alüminyum, Hizmetler Boru Hatları İnşaat, Sistemler Tesisat / Su Teknolojisi Taşıma, Dekoratif Ürünler Güvenlik ve Güvenlik Ekipmanları, Kapılar ve Pencereler İskele, Elektrik Sistemleri Yazılım / BT, Cilası (Kaplama, Boyama, Alçı, Fayansları), Özel İnşaat (Yüzme Havuzları, Çeşmeler) Yangın Söndürme ve Koruma, Termal Nem, Cam ve Cam, Koruma / Yalıtım, HVAC Araçlar, Peyzaj Ürünler ve Hizmetler, Ahşap, Plastik ve Kompozit, Mermer / Seramik / Taş gibi ürünler sergilenmektedir.

Ön Başvuru Formu

Yorumlar:


Bu fuara hiç yorum yapılmamış. İlk yapan siz olun.Yorum Bırak: