Fuar Hakkında

The Leisure Show Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai şehrinde düzenlenen Uluslararası Boş Zaman Değerlendirme ve Turizm Fuarıdır. DMG, Events(Middle East Asia and Afrika) tarafından düzenlenen The Leisure Show Dubai, Turizm ve seyahat sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir. 

The Leisure Show Dubai, sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir fuarıdır.

Leisure Show, dünya çapındaki tatil işletmelerinin ihtiyaçları doğrultusunda, uluslararası bir tedarikçiden gelen bütünsel çözümleri tanımlamak için hepsini  bir arada sunan pazardır. Eğlence, Spa ve Rekreasyon Yöneticileri, Mimarlar, Geliştiriciler, Mühendisler ve Konsept Tasarımcılar da dahil olmak üzere küresel sektörden karar alıcılar, yeni ürün ve hizmetlerin kaynağı olan güncel trendler, ağ ve imza sözleşmeleriyle bağlantıda kalmak için etkinliğe katılmaktadırlar. Özel eğlence endüstrisi etkinliği, ziyaretçilere dünyanın dört bir yanından gelen tedarikçilerle tanışmak için eşsiz bir platform sunmaktadır.

Ziyaretçiler, en yeni trendleri öğrenmek ve en yeni ürünleri, teknolojiyi ve ekipmanı inceleyebilir. Yerel ve uluslararası endüstri uzmanlarının yer aldığı üç günlük etkinlik boyunca bir dizi atölye, konferans ve canlı etkinlik düzenlenmektedir.

Fuarda, cazibe, spor, Sağlık, Boş zaman, Dinlence Parkı Ekipmanları, spor, Hizmet, Sağlık gibi ürünler sunulmaktadır.

Fuar Alanı
Dubai World Trade Centre
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Gamescom

Gamescom

21 August 2024 / 25 August 2024

EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024