The Munich Show

The Munich Show

Kuyumculuk

30 Eylül 2022 - 2 Ekim 2022

Süre : 2 Gün / Dönem : Her Yıl

Messe Münih - Münih / Almanya

Uluslararası Mineral, Değerli Taş, Mücevher ve Fosil Fuarı

The Munich Show Hakkında

Resmi Site Linki: https://munichshow.de/

1964 yılında kurulan ve senelik olarak gerçekleştirilen The Munich Show,  mineraller, değerli taşlar, mücevherler ve fosiller için kendisini Avrupa'daki türünün en büyüğü haline getiren uluslararası bir fuar. Yılda bir kez Münih'te gerçekleşir halka açık şekilde ancak sadece fuarın ilk günü ticari ziyaretçilere açıktır.Fuar dört türe ayrılmıştır: Mineralworld, Gemworld, Fossilworld ve Stoneworld. Mineralworld, Avrupa'nın mineral endüstrisi için önde gelen ticaret fuarıdır ve ulusal ve uluslararası uzmanları, koleksiyoncuları ve amatör mineralogları cezbetmektedir. Mücevher ve değerli taşlar için sergi alanı olan Gemworld'de, tüm ürün yelpazesi cilalı olanlardaki kaba taşlardan bitmiş takılara kadar sunulmaktadır. Fosilworld bilim adamları, koleksiyoncular ve fosil satıcıları için en önemli endüstri etkinliklerinden biri, çünkü bilim ve ticareti birleştirmektedir. Sofistike aksesuarlar, estetik iç tasarım ve spa taşları için bir platform olarak Stoneworld fuarın yapısını mükemmel bir şekilde tamamlar.

Devlet Desteği Coming Soon

Sıkça Sorulan Sorular

Konaklama ve ulaşım iptal ediliyor mu?

Fuar gününe 24 saat kalana kadar iptal işlemi sağlayabilirsiniz

Mattis vulputate enim?

Duis tristique sollicitudin nibh sit amet commodo nulla facilisi nullam. Erat pellentesque adipiscing commodo elit at imperdiet dui accumsan sit. Molestie nunc non blandit massa enim nec.

Egestas erat imperdiet?

Dignissim suspendisse in est ante in nibh mauris cursus mattis. Amet porttitor eget dolor morbi. A cras semper auctor neque vitae tempus.

Teklif İste

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz..

Bilgilerinizi Gönderin
Biz Sizi Arayalım

Profesyonel fuar hizmetlerimiz ve fuarlar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.