Fuar Hakkında

Resmi Site Linki: https://munichshow.de/

1964 yılında kurulan ve senelik olarak gerçekleştirilen The Munich Show,  mineraller, değerli taşlar, mücevherler ve fosiller için kendisini Avrupa'daki türünün en büyüğü haline getiren uluslararası bir fuar. Yılda bir kez Münih'te gerçekleşir halka açık şekilde ancak sadece fuarın ilk günü ticari ziyaretçilere açıktır.Fuar dört türe ayrılmıştır: Mineralworld, Gemworld, Fossilworld ve Stoneworld. Mineralworld, Avrupa'nın mineral endüstrisi için önde gelen ticaret fuarıdır ve ulusal ve uluslararası uzmanları, koleksiyoncuları ve amatör mineralogları cezbetmektedir. Mücevher ve değerli taşlar için sergi alanı olan Gemworld'de, tüm ürün yelpazesi cilalı olanlardaki kaba taşlardan bitmiş takılara kadar sunulmaktadır. Fosilworld bilim adamları, koleksiyoncular ve fosil satıcıları için en önemli endüstri etkinliklerinden biri, çünkü bilim ve ticareti birleştirmektedir. Sofistike aksesuarlar, estetik iç tasarım ve spa taşları için bir platform olarak Stoneworld fuarın yapısını mükemmel bir şekilde tamamlar.

Fuar Alanı
Messe Münih
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Gamescom

Gamescom

21 August 2024 / 25 August 2024

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

24 October 2024 / 27 October 2024

EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024