WorldFood Moscow

Yiyecek

WorldFood Moscow

21 Eylül 2021 - 24 Eylül 2021

Expocentre Moscow , Moskova , Rusya

ITE Group

Fuar Hakkında

WorldFood Moscow, Rusya’nın Moskova şehrinde düzenlenen Uluslararası Gıda Fuarıdır. Iteca Cspian LLC tarafından düzenlenen WorldFood Moscow, Gıda, Yiyecek, İçecek Teknolojileri sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir. 

WorldFood Moscow, sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. 

WorldFood Moscow, yerleşik itibar ve geleneklere sahip eşsiz bir gıda ürünleri sergisidir. 1992'den bu yana, Rus ve dünya gıda pazarını temsil eden önde gelen gıda üreticilerinin ve tedarikçilerin katıldığı etkinlik olmaya devam ediyor.

Sergi, 11 sektöre sahiptir. Et ve kümes hayvanları, balık ve deniz ürünleri, dondurulmuş ürünler ve yarı işlenmiş gıdalar, meyve ve sebzeler, şekerlemeler ve unlu mamüller, bakkallar ve aperatifler, koruma, yağ ve yağ ürünleri süt ürünleri, çay ve kahve ve içecekler alanında geniş ürün yelpazesi sunulmaktadır. Sergi öncelikle Rusya'nın profesyonel ziyaretçileri tarafından kabul edilmekte ve toptan ve perakende ticaret temsilcilerinden oluşmaktadır.

WorldFood Moskova Beslenme Fuarı, Rusya pazarına yeni ürünler tanıtmak için tanınan bir platformdur. Her yıl fuar katılımcıları - gıda tedarikçileri ile yapılan sözleşmeleri karşılamak ve sonuçlandırmak için toptan gıda maddeleri, gıda dağıtıcıları, perakendeciler, perakende zincirleri ve catering kuruluşları gibi kuruluşların temsilcileri tarafından ziyaret edilmektedir. Hem küçük hem de büyük ölçekli işletmelerin satış hacmini arttırması ve satış coğrafyasını genişletmesi için bir fırsat sunmaktadır.

WorldFood, dünyanın birçok ülkesinden gelen potansiyel müşteriler, ortaklar, temsilciler ve distribütörler ile tanışarak, yeni pazarlar ve müşteriler kazanma şansına sahip olabilirsiniz.  Tam hizmet standında, ürün ve hizmetlerinizi son kullanıcılara, aracılara ve dağıtımcılara sunabilirsiniz. Kendi şirketlerinizin markalarını rekabette güçlendirmek ve pazardaki konumunuzu kuvvetlendirmek için bir fırsat sunuyor.

Fuarda, Reklamcılık, Tarım Makineleri, Hayvancılık, Bebekler Gıda, İçecek Üretimi, İçecekler, Biracılık Ekipmanları, Kağıt ve Ambalaj Tasarımı, Gıda İşleme Makineleri, Etiketleme Teknolojileri, Ambalaj Makineleri, Ambalaj Malzemesi, Tavukçuluk-Tarım, Baskı ve Grafik Sanatlar, Salata Yağı, Ulaştırma, Veteriner İlaçlar, Victuals / Bakkal Tarım Ürünleri, İçecekler, Süt Ürünleri, Meyveler, Et Ürünleri, Tavukçuluk, Deniz Ürünleri, Şekerleme, Sebzeler, Victual / Bakkal gibi ürünler sergilenmektedir.

Fuar Detaylarını E-Posta Gönder

Expocentre Moscow

İndirimli Teklif İsteyin

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.


Bilgi & Başvuru

Şimdi Arayın

+90 212 709 11 10

© 2021 Fuar Sepeti, HIS Travel iştirakıdır.