Fuar Hakkında

Yummex Middle East Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai şehrinde düzenlenen Uluslararası Şekerleme Ve Atıştırmalık Gıda Fuarıdır. Koelnmesse GmbH tarafından düzenlenen Yummex Middle East Dubai, Gıda, Yiyecek, İçecek Teknolojisi sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir. 

Yummex Middle East Dubai, sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. 

Yılda bir kez düzenlenen fuar, MENA bölgesinde şekerleme, şekerleme ve çerez üreticileri ve üreticileri için başarılı bir platform olarak kendini kanıtlamıştır. Orta doğu gösterisi, ham maddeden, işleme ve son işlem ürünlerinden gelen tüm tatlıları, çerezleri ve şekerleme profilini kapsamaktadır. Dünyanın her yerinden katılımcılar geniş ürün yelpazesinde ürünlerini sergilemektedirler.

Fuarda, Yurt dışından, sektörün geliştiği ülkelerden gelecek profesyonel ziyaretçilere aynı çatı altında ulaşabilirsiniz. Sektördeki gelişmeleri ve beklentileri yakından takip edebilirsiniz. Yeni yatırım fırsatları yakalar, yeni iş bağlantıları ve ortaklık anlaşmaları kurabilirsiniz. Etkili organizasyonda yer alarak prestijini sağlamlaştırıp, firmanızın pazar içinde yerini saptayarak, yeni alanları belirleyebilirsiniz. Yeni ürünlerin tanıtımını gerçekleştirmek, pazardaki başarısını gözlemleyebilir, Müşteri analizi yapabilir, gereksinimleri öğrenip, ilişkileri sağlamlaştırabilirsiniz. Marka yaratmak ve yeni pazarlara açılma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Fuarda, Fırın Ürünleri, Şekerler, Çikolata, Çikolata Özel Ürünler, Şekerleme, Kraker, Dondurma, Tatlılar, Unlu Mamul ve Atıştırmalık Gıda Endüstrisi için İşleme, İmalat ve Paketleme gibi ürünler sergilenmektedir.

Fuar Detaylarını E-Posta Gönder

Dubai World Trade Centre

İndirimli Teklif İsteyin

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.


Bilgi & Başvuru

Şimdi Arayın

+90 212 709 11 10

© 2021 Fuar Sepeti, HIS Travel iştirakıdır.