Fuar Hakkında

Zuchex Istanbul, Türkiye’nin İstanbul şehrinde düzenlenen Uluslararası Züccaciye ve Dekoratif Ev Eşyaları Fuarıdır.  Tarsus Turkey tarafından düzenlenen, Zuchex Istanbul, Züccaciye, Hediyelik Eşya, ve Promosyon Malzemeleri sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir. 

Zuchex Istanbul, sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan ul uslar arası bir fuardır.

Fuarların yurtiçi ve yurtdışı tanıtımlar neticesinde, yerli ve yabancı iş adamlarının profesyonel anlamda katılımcılar ile bağlantılar kurmasını sağlayarak, bölge ticaretine katkıda bulunmaktadır. Dünyanın önde gelen uluslararası katılımcıları, ürünlerini ve yeniliklerini masa, mutfak, ev, hediyelik eşya, ev, mobilya, dekorasyon alanlarında ürünlerini sergilemektedirler. Ziyaretçiler, dünya çapındaki uzman katılımcılar ve mimarlar ve tasarımcılar gibi uzmanlarla fikir alışverişi yapmak için eşsiz bir fırsat sunmaktadır.

Fuarda, Yurt dışından, sektörün geliştiği ülkelerden gelecek profesyonel ziyaretçilere aynı çatı altında ulaşabilirsiniz. Sektördeki gelişmeleri ve beklentileri yakından takip edebilirsiniz. Yeni yatırım fırsatları yakalar, yeni iş bağlantıları ve ortaklık anlaşmaları kurabilirsiniz. Etkili organizasyonda yer alarak prestijini sağlamlaştırıp, firmanızın pazar içinde yerini saptayarak, yeni alanları belirleyebilirsiniz. Yeni ürünlerin tanıtımını gerçekleştirmek, pazardaki başarısını gözlemleyebilir, Müşteri analizi yapabilir,  gereksinimleri öğrenip, ilişkileri sağlamlaştırabilirsiniz. Marka yaratmak ve yeni pazarlara açılma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Fuarda, Cam Ürünler, Çelik Mutfak Eşyaları, Plastik Ürünler, Porselen, Küçük Elektrikli Ev Aletleri, Ev Tekstili, Dekoratif Ürünler Ve Çeyiz, Banyo Ürünleri, Pişirme Gereçleri, Dekorasyon, Elektrikli Ev Aletleri, Hediyelik Eşya, Ev Tekstili, Ev Eşyaları, Lambalar, Küçük Mobilya, İyi Serilmiş Masa gibi ürünler sunmaktadır.

Fuar Detaylarını E-Posta Gönder

TUYAP Fair and Exhibition Center

İndirimli Teklif İsteyin

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.


Bilgi & Başvuru

Şimdi Arayın

+90 212 709 11 10

© 2021 Fuar Sepeti, HIS Travel iştirakıdır.