Fuar Hakkında

Resmi Site Linki: https://www.zukunft-personal.com/de/events/zp-europe/

2000 yılında kurulan ve senelik olarak gerçekleştirilen Zukunft Personal Europe fuarı, Avrupa'daki en büyük ticaret fuarı ve İK yöneticileri için Almanya'nın en önemli buluşma noktasıdır. Günlük çalışmanın tüm yönlerine çözümler sunar ve sadece şirketler, hükümetler ve kar amacı gütmeyen kuruluşlardan İK karar alıcılarına ve yöneticilerine yöneliktir. Ücret ve maaş hesaplayıcısı olsun, personel geliştiricileri veya yöneticileri - her uygun ürün ve hizmet için sunulmaktadır. Fuarın çeşitli forumlarında işgücündeki liderlik gelişimi, gelişmiş yazılım çözümleri ve daha birçok konudaki değişiklikleri kontrol edebilirsiniz. Yazılım çözümleri, donanım, İK danışmanlığı, yönetim danışmanlığı, yasal danışmanlık, personel hizmetleri, ileri eğitim ve öğretim, e-öğrenme / karma öğrenme, seminer ekipmanı, seminer ve kongre yerleri, hizmetler, yetkililer, medya, kurumlar, ofis ekipmanları, kurumsal sağlık , IT çözümleri, işe alım, işveren faydaları / küresel hareketlilik, ciddi oyunlar, başlangıç konularının yer aldığı fuar, 2019 yılında 770 katılımcı ve 20717 ziyaretçi konuk etmiştir.

Fuar Alanı
Messe Köln
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Gamescom

Gamescom

21 August 2024 / 25 August 2024

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

10 September 2024 / 12 September 2024

EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024