Blog

Türkiye Tatilini Erteleyene 200 Euroluk Kupon

Almanya'nın en büyük tur operatörlerinden ve Türkiye'ye en fazla turist getiren FTI Group Yönetim Kurulu Başkanı Dietmar Gunz misafirlerine sundukları seçeneklerle ilgili açıklamalarda bulundu.

2 yıl önce · 1 dk okuma · 49
Türkiye Tatilini Erteleyene 200 Euroluk Kupon

Pegasus'un Uçuş Tarifesi

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün (SHGM) talimatı ile 28 Mart 2020 tarihinden 30 Nisan 2020 tarihine kadar tüm yurt içi seferlerinin iptal edildiğini duyuran Pegasus, geçtiğimiz günlerde corona virüsü için alınan ilave tedbirler doğrultusunda 1 Mayıs 2020 tarihinden 15 Mayıs 2020 tarihine kadar tüm seferlerin iptal edildiğini açıklamıştı.

2 yıl önce · 1 dk okuma · 52
Pegasus'un Uçuş Tarifesi

Rusya'da Yurtiçi ve Yurtdışı Turlar Ne Zaman?

Covid-19 nedeniyle yaz sezonu açılışının ileri bir tarihe ertelenmesinden dolayı Türk turizm sektörü zor günler geçirirken Rusya’dan sektörü ilgilendirecek bir açıklama geldi. ATOR’dan yapılan açıklamaya göre Rusya’nın en büyük tur operatörlerinden biri, dün acentelerine mesaj göndererek 1 Ağustos’tan başlamak üzere yurtdışı turların satışına başlanabileceğini bildirdi.

2 yıl önce · 1 dk okuma · 37
Rusya'da Yurtiçi ve Yurtdışı Turlar Ne Zaman?

THY'nin TK1920 Kodlu Özel Uçuşu Başladı

THY Basın Müşavirliği'nden yapılan açıklamaya göre, bayrak taşıyıcı havayolu, 23 Nisan 1920 tarihine atfen sefer sayısını 'TK1920' olarak belirlediği uçuş ile ilgili sosyal medya hesaplarından da tanıtım içerikleri paylaştı. Gerçekleştirilen bu özel sefer, uçuş takip verilerinin yer aldığı canlı hava trafiği sitesi Flightradar24 üzerinden de an be an takip edilebiliyor.

2 yıl önce · 1 dk okuma · 69
THY'nin TK1920 Kodlu Özel Uçuşu Başladı

Koronadan Sonra Rusya'dan Turist Alacak İlk 2 Ülke

Rusya Seyahat Endüstrisi Birliği Başkan Yardımcısı Yuri Barzykin, Rus turistler arasında popüler ülkeler olan Türkiye ve Yunanistan'ın, temmuz ortasından itibaren Rus turistleri ağırlamaya başlayacağını söyledi. Türkiye ve Yunanistan’ın epidemiyolojik ortamın normalleşmesi durumunda kısıtlamaları kaldıracaklarına dikkat çeken Barzıkin, bu iki tatil ülkesinin yabancılara ve özellikle de Rus turistlere kapılarını açacak ilk ülkeler arasında yer alacaklarını öngördü.

2 yıl önce · 2 dk okuma · 46
Koronadan Sonra Rusya'dan Turist Alacak İlk 2 Ülke

Türk Turizmi ve LiveTurkey

Türkiye'nin küresel pazarda turizm tanıtımını üstlenen Türkiye Turizm Tanıtma ve Geliştirme Ajansı (TGA), Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesinde "www.liveturkey.com"u hayata geçirdi.

2 yıl önce · 3 dk okuma · 48
Türk Turizmi ve  LiveTurkey

Arabian Travel Market İptal Edildi!

Koronavirüs salgını sebebiyle ertelenen Ortadoğu'nun en büyük turizm fuarı iptal edildi. 19 - 22 Nisan tarihleri arasında Dubai Dünya Ticaret Merkezi'nde (DWTC) gerçekleşecek olan Arabian Travel Market (ATM) 2020 koronavirüs sebebiyle 28 Haziran - 1 Temmuz 2020 tarihlerine ertelenmişti. Arabian Travel Market’in organizatörü olan Reed Travel Exhibitions,önceki günlerde yaptığı açıklamada, Arabian Travel Market (ATM)'in bu yıl planlanan tarihlerde gerçekleşmeyeceğini duyurdu.

2 yıl önce · 1 dk okuma · 53
Arabian Travel Market İptal Edildi!

Turizm İşletmelerine Korona Sertifikası Geliyor!

NTV’de canlı yayına katılan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy,korona nedeniyle turizm sektörüne dönük "sertifikasyon" uygulaması başlatacaklarını açıkladı.

2 yıl önce · 2 dk okuma · 47
Turizm İşletmelerine Korona Sertifikası Geliyor!

Dünyada Bir İlk: Uzaktan Turizm

Sektör neredeyse tamamen durma noktasına gelirken, seyahat yasağı nedeniyle dış dünyaya kapanan Faroe Adaları salgın döneminde ‘uzaktan turizm’ yöntemini geliştirerek dünyada bir ilke imza attı. Kuzey Atlantik’teki adalar birliği Faroe Adaları, normal zamanda epey canlı olan turizm sektörünü dijital ortama taşıdı. Ülke, dünyanın dört bir yanındaki turistleri evlerinden ziyarete çağıran Uzaktan Turizm (Remote Tourism) adlı bir proje geliştirdi.

2 yıl önce · 1 dk okuma · 61
Dünyada Bir İlk: Uzaktan Turizm

Turizm Sektöründe Kupon Uygulaması

İtalya, Fransa, Hollanda ve Almanya'nın ardından Yunanistan da koronavirüs nedeniyle iptal edilen rezervasyonlar için kupon uygulamasını hayata geçirdi. Yunanistan'ın Resmi Gazetesi'nde yayımlanarak yürürlüğe giren düzenlemeye göre seyahat acentesi, otel, hava yolu şirketi ve feribot rezervasyonlarına 18 aya kadar kupon verilebilecek.

2 yıl önce · 1 dk okuma · 42
Turizm Sektöründe Kupon Uygulaması
SON GÖNDERİLER
Shoedex, Yeniden!

Shoedex, Yeniden!

2 yıl önce 57

Bilgilerinizi Gönderin
Biz Sizi Arayalım

Profesyonel fuar hizmetlerimiz ve fuarlar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İndirimli Teklif İste