Mobilefest Dijital Teknolojiler Fuarı İçin Geri Sayım Başladı

Mobilefest Dijital Teknolojiler Fuarı ve Konferansı, 11-13 Kasım 2021 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi'nde ve online ortamda düzenlenecek. Fuarda dijital teknolojinin yıldızları da bir araya gelecek.

Mobilefest Dijital Teknolojiler Fuarı ve Konferansı, 11-13 Kasım 2021 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi'nde ve online ortamda düzenlenecek. Fuarda dijital teknolojinin yıldızları da bir araya gelecek.

Türkiye'nin İlk Dijital Teknolojiler Fuarı Mobilefest

Bu yıl ikincisi düzenlenecek Mobilefest Dijital Teknolojiler Fuarı ve Konferansı, 11-13 Kasım 2021 tarihlerinde fiziksel ve online olarak ziyaretçilernii ağırlayacak. Fiziksel etkinliklerin İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenleneceği fuara katılımcı olmak için mesafeler engel değil. Stantları, konferansları ve tüm etkinliklerin online olarak ziyaret edilebilmesi mümkün.

Mobilefest için hazırlanan sanal stant teknolojisi sayesinde online fuar deneyimi başka bir boyuta taşınacak. Firmalar sanal stantlarında ürünlerini ve hizmetlerini online olarak sergileyebiliyebilecek. Ziyaretçiler, sanal stantları ziyaret ederek firma yetkilileri ile görüntülü veya yazılı olarak sohbet gerçekleştirebilecek.

Mobilefest 2021’de 5G, akıllı şehirler, IoT, sağlık, mobilite, yapay zeka, bulut bilişim, siber güvenlik ve yazılım teknolojileri başta olmak üzere dijital teknolojilerin tamamı ön planda olacak. Dijital dönüşümü hedefleyen firmalar, teknoloji geliştiricileri, hizmet ve teknoloji sağlayıcıları bir araya gelecek. Girişimciler ile yatırımcılar buluşacak. Firmalar, yeni iş birlikleri için fırsatlar yakalayacak. Fuara yerli firmaların yanı sıra küresel firmalar ve ünlü isimler de katılacak.
Fuara teknoloji alanında lider ülkelerden Çin, Almanya, Singapur ve Güney Kore’den çeşitli teknoloji firmaları katılacak. Katılımcı listesi henüz açıklanmadı. 2019 yılındaki Mobilefest etkinliğine Google, Gameloft, Unilever, Pepsico, Tencent, Rollic Games, Nomadic Minds, 101 Blockchains, Adidas ve önde gelen çeşitli firmalardan konuşmacılar katılmıştı. 
 

Bu içeriği faydalı bulduysanız aşağıdaki platformlarda kolayca yayınlayabilirsiniz.