Dünyayı dünya devi ile gezin.

Tüm seyahat hizmetlerimiz HIS Travel kalite ve güvencesi ile sağlanmaktadır.
Fuar Sepeti

Hakkımızda

Bi Dünya Fuar Gitmesi Kolay!

2011 yılında Türkiye’de “Fuar Sepeti” adıyla faaliyet göstermeye başladığımız günden bu yana, firmaların ihracat hacimlerini artırmaya yönelik birçok organizasyona katılabilmelerini mümkün kılmayı hedefledik. Markamız bu amaç doğrultusunda, HIS Travel bünyesinde faaliyetlerini sürdüren expoHIS imzasıyla yurt içi ve yurt dışı fuarlar, kurumsal etkinlikler, kurumsal seyahatler ve uçak bileti hizmetini profesyonel bir şekilde vermektedir.
Şirketlerin ihtiyacı olan turizm ürünlerini bünyesinde barındıran Fuar Sepeti ile katılmayı planladığınız fuar dünyanın neresinde olursa olsun ulaşım için ihtiyaç duyacağınız uçak biletlerini zahmetsizce alabilir, otel rezervasyonu, transfer ve vize başvurusu gibi konuların hızlıca sonuçlanmasını da marka aracılığıyla kolayca sağlayabilir, organizasyon esnasında ziyaretçilerin ve sektörün önde gelen isimlerinin markanıza daha fazla ilgi göstermelerini istiyorsanız Fuar Sepeti’nin alanında uzman ekibinden çözüm önerileri alabilirsiniz.

Fırsatlarla Dolu Yurt Dışı Fuarlar ve Yurt İçi Fuarlar Fuar Sepeti’nde


Sektörünüzle alakalı fuarlar için 40 yılı aşkın uluslararası deneyime sahip Japon devi HIS’in Türkiye ofisi HIS Travel güvencesiyle ayrıcalıklı hizmetlerinden faydalanırken, kaliteli ve güler yüzlü bir çalışma politikası, geleceğe dönük bir anlayış, profesyonel çalışanlarla sorunsuz hizmet, turizm sektöründe pratik bir bakış açısı ve kurumsal etkinliklerde disiplinli bir yaklaşım tüm süreçlerinizde sizin yanınızda olacak.
İnovasyon teknolojileriyle global bağlarını güçlendirerek ihtiyaçlarınızı anlık olarak karşılayan Fuar Sepeti klasik yöntemlerden ziyade fuar, organizasyon, toplantı işlemlerinin bir telefon ötesine taşıyan ve planlama sürecini gerçekleştirirken tüm fuar ve organizasyon süreçlerinde çözüm odaklı bir yaklaşım sergiler.

Japon Seyahat Devi: HIS Global


Dünyanın en büyük 10 seyahat operatöründen biri olan ve 1980 yılından bugüne hizmet veren firmamız, 300+ ofisi, 16.000+ çalışanı, İstanbul ofisimizde 100+ çalışanı ile kurumsal seyahat etkinlik ve ihtiyaçlarınızı hayallerinizle birlikte gerçekleştiriyoruz.