IMEX Frankfurt Bilinmesi Gerekenler

IMEX Frankfurt Bilinmesi Gerekenler

IMEX Frankfurt, 25 Mayıs Salı ile 27 Mayıs 2021 Perşembe arasında 3 gün içinde gerçekleştirilecektir.

IMEX Frankfurt Fuarı Nedir?

IMEX, toplantılar, kongreler, etkinlikler ve teşvikli seyahatler için Almanya'daki en önemli ticaret fuarıdır.

IMEX Frankfurt Fuarı’na Neden Katılmalısınız?

•Oteller, teşvik ve etkinlik ajansları, kongre merkezleri, toplantı ve konferans planlayıcıları, etkinlik şirketleri ve daha pek çok etkinlik için sunacak bir şeyi olan her tür hizmet sağlayıcıyı kendine çekmektedir. Ziyaretçiler arasında öncelikle ajanslardan, çeşitli şirketlerden ve derneklerden etkinlik planlayıcıları ile etkinliklerin planlanmasından sorumlu iş seyahati yöneticileri ve pazarlama yöneticileri vardır.

•Ulusal ve bölgesel turizm ofisleri ve kongre büroları, büyük otel şirketleri, konferans ve sergi mekanları, kruvaziyer hatları, havayolları, spa tatil köyleri, teknoloji sağlayıcıları, etkinlik yönetimi uzmanları ve daha pek çok şeyle tanışma imkanı vardır.

•170'den fazla ülkeden 3.400'den fazla destinasyon, mekan ve tedarikçiyle tek bir yerde iş yapma fırsatı vardır.

•Kapsamlı seminerlerden pratik atölyelere ve uzman forumlarına kadar ücretsiz bir profesyonel eğitim programı sunmaktadır.

2017 Yılı İstatistiği;

KATILIMCILAR

3.500

ZİYARETÇİ

8.885

2015 Yılı İstatistiği;

KATILIMCILAR

3.500

ZİYARETÇİ

9.000

IMEX Frankfurt’da Sizi Neler Bekliyor?

Oteller, konferans merkezleri, sergi merkezleri, destinasyonlar, ulusal ve bölgesel turizm ofisleri, kongre ve ziyaretçi büroları, havayolları, teknoloji sağlayıcıları, etkinlik acenteleri, PCO'lar, araba kiralama, golf destinasyonları, kruvaziyer hatları, ticaret birlikleri, ticaret yayınları gibi içerikleri vardır.

Frankfurt'ta Konaklama Seçenekleri Nelerdir?

Main Nehri kıyısına kurulu Frankfurt’ta konaklama yapabileceğiniz 5 bölge var. Bunlar:

Frankfurt’ta ilk kez kalacaklar için ideal Altstadt Bahnhofsviertel & Gutleutviertel;Tarihi dokusu ve eğlence olanaklarının daha yoğun olduğu Sachsenhausen;Lüksün ön planda olduğu Gallusviertel; Daha sakin ve sessiz atmosfere sahip Westend.

Frankfurt'ta Ulaşım Nasıldır?

Frankfurt, yer altı(U-Bahn), tramway(Strassenbahn) ve otobüs sistemleriyle gelişmiş bir toplu taşıma ağına sahiptir. Sraçlara binmek için tek,günlük ve haftalık bilet alabilirsiniz. Bilet makinelerinde Türkçe seçeneği mevcuttur. Gidilecek bölgelere göre de biletleme tuşu değişmektedir. Ücretler, seayaht edilen bölgeye göre farklılık göstermektedir. S-Bahn'lar oldukça geç kalmaktadır. O yüzden zamanlama açısından sıkıntınız var ise metro,tramway ya da otobüsler daha uygun olacaktır.


© 2020 Fuar Sepeti, HIS Travel iştirakıdır.