AGRO ANIMAL SHOW

Tarım & Hayvancılık

AGRO ANIMAL SHOW

15 Şubat 2022 - 17 Şubat 2022

International Exhibition Centre , Kiev , Ukrayna

IFWEXPO HEIDELBERG GMBH

TARİH AÇIKLANDI

Fuar Hakkında

Agro Animal Show, hayvan yetiştiriciliği sektörüne modern teknolojilerin tanıtımını amaçlayan, geniş çeşitlilikte tarım makineleri ve ekipmanları, farklı mülkiyet ve büyüklükteki çiftlikler için en yeni bilimsel ve teknik gelişmeler sunan, hayvancılık ürünleri imalatı ile profesyonel olarak ilgilenen bir etkinliktir.

Fuarın İçeriği:Hayvancılık ve kümes hayvanları yetiştiriciliği teknolojileri: hayvancılık ve kümes hayvancılığı için muhafaza, hayvancılık için ekipman, kümes hayvanları için, domuz yetiştiricileri için, besleme ve sulama için, sağım ve süt soğutma için. Veterinerlik: veteriner ilaçları, biyolojik preparatlar ve aletler, hayvan çiftliklerinin biyolojik güvenliği. Yem üretimi ve depolanması: Yem hasat makineleri ve ekipmanları, yem üretimi ve depolanması için ekipman, yem ve yem katkı maddeleri. Genetik: yapay gübreleme için aletler ve malzemeler, genetik materyal, embriyo nakli, gebelik teşhisi için ekipman. Ürün işleme ve depolama için donatım. Balık üretimi için teknoloji ve ekipman. Gübre kaldırma ve atık yönetimi için donatım. Laboratuar ekipmanları, ölçüm aletleri ve otomatik kontrol sistemleri.

2020 yılında 529 katılımcı ve 18646 ziyaretçi konuk etmiştir.

Fuar Detaylarını E-Posta Gönder

International Exhibition Centre

İndirimli Teklif İsteyin

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.


Bilgi & Başvuru

Şimdi Arayın

+90 212 709 11 10

© 2021 Fuar Sepeti, HIS Travel iştirakıdır.