Aluminium Düsseldorf

Uluslararası Aluminyum Fuarı

Aluminium Düsseldorf, alüminyum endüstrisi ve ana uygulama alanları için dünyanın en önemli ticaret fuarıdır.1997 yılında kurulan fuar, her iki yılda bir gerçekleşir ve alüminyum üreticileri, alüminyum işlemciler, yarı mamul ürünler, bitmiş ürünler ve yüzey işlemcileri için uluslararası buluşma noktasıdır.

Alüminyum Ticaret Fuarı, uzmanlardan öğrenilecek en yeni ürünleri ve yenilikleri keşfetmek, öncü fikirlerden ilham almak, yeni temaslar kurmak ve alüminyum endüstrisinin son gelişmeleri hakkında çok değerli bilgiler edinmek için doğru bir forumdur.

Burası tüm önemli popüler sektörlerin bir araya geldiği yerdir. Fuar, üreticileri, işlemcileri, teknoloji tedarikçilerini ve tüketicileri ham maddeden yarı mamul ve bitmiş ürüne kadar tüm değer zincirlerinde birleştirmektedir. Etkinlik Alman Alüminyum Derneği GDA tarafından düzenlenmektedir.

Fuarda, Metal İşleme, Kaynak Teknolojisi , Döküm, Metalurji, Metal ve Çelik, Demir Dışı Metaller , Taşeronluk sektörlerinde,  Aksesuarlar, Alüminyum, Alüminyum Üretim, Temel Malzeme, Araç İmalat, Tasarım Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektronik, bitmiş ürünler, hafif bina yönetim kurulu, Işık Madenler Ticareti, Makine İnşaat, Makine, İmalat İşlemleri, Metal İşleme, Metal Döküm Tesisleri, Metal İşleme, Alüminyum Ürünler Yarı Demir Dışı Metaller, Ambalaj Makinaları, Ambalaj Malzemesi, (endüstriyel) Bitki Mühendisliği, Bitki Ekipmanları, Hassas Aletler, Kalite Güvence, Geri Dönüşüm, Yarı Mamul Ürünler, Montaj Teknolojisi, Ulaştırma, Kaynak Teknolojisi ürünleri sergilenmektedir.

Ön Başvuru Formu

Yorumlar:


Bu fuara hiç yorum yapılmamış. İlk yapan siz olun.Yorum Bırak: