Automechanika Frankfurt

Otomotiv ve Yan Sanayii Fuarı

Automechanika Frankfurt

14 Eylül 2021 - 18 Eylül 2021

Messe Frankfurt , Frankfurt , Almanya

Messe Frankfurt

Fuar Hakkında

Automechanika Frankfurt, Uluslararası Otomotiv Yedek Parça ve Aksesuarlar ticaret Fuarıdır. İlk olarak 1971 yılında düzenlenen fuar, her 2 yılda bir gerçekleştirilmektedir. Otomotiv endüstrisi için, bir buluşma noktasıdır.

Birçok katılımcı bu etkinliğe dünyanın dört bir yanından katılmakta, otomotiv sanayisi ürünlerini sergilemektedirler ve otomotiv endüstrisindeki en son gelişmeler ve eğilimleri hakkında bilgi sahibi olmaktadırlar.

Fuarda, dünyanın birçok ülkesinden gelen potansiyel müşteriler, ortaklar, temsilciler ve distribütörler ile tanışarak, yeni pazarlar ve müşteriler kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Ürün ve hizmetlerinizi son kullanıcılara, aracılara ve dağıtımcılara sunabilirsiniz. Mevcut piyasanın durumuna ve müşterilerin gelecekteki taleplerine bir bakış açısı kazanma şansına sahip olacaksınız. Kendi şirketlerinizin markalarını rekabette güçlendirmek ve pazardaki konumunuzu kuvvetlendirmek için bir fırsat sunuyor. 

Fuar, atölye ve servis istasyonu ekipmanları, otomobil parçaları, tuning, IT, oto yıkama ve daha birçok alanda benzersiz bir ürün yelpazesi sunuyor.

Fuar Detaylarını E-Posta Gönder

Messe Frankfurt

İndirimli Teklif İsteyin

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.


Bilgi & Başvuru

Şimdi Arayın

+90 212 709 11 10

© 2021 Fuar Sepeti , HIS Travel iştirakıdır.