Fuar Hakkında

Automechanika Frankfurt, Uluslararası Otomotiv Yedek Parça ve Aksesuarlar ticaret Fuarıdır. İlk olarak 1971 yılında düzenlenen fuar, her 2 yılda bir gerçekleştirilmektedir. Otomotiv endüstrisi için, bir buluşma noktasıdır.

Birçok katılımcı bu etkinliğe dünyanın dört bir yanından katılmakta, otomotiv sanayisi ürünlerini sergilemektedirler ve otomotiv endüstrisindeki en son gelişmeler ve eğilimleri hakkında bilgi sahibi olmaktadırlar.

Fuarda, dünyanın birçok ülkesinden gelen potansiyel müşteriler, ortaklar, temsilciler ve distribütörler ile tanışarak, yeni pazarlar ve müşteriler kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Ürün ve hizmetlerinizi son kullanıcılara, aracılara ve dağıtımcılara sunabilirsiniz. Mevcut piyasanın durumuna ve müşterilerin gelecekteki taleplerine bir bakış açısı kazanma şansına sahip olacaksınız. Kendi şirketlerinizin markalarını rekabette güçlendirmek ve pazardaki konumunuzu kuvvetlendirmek için bir fırsat sunuyor. 

Fuar, atölye ve servis istasyonu ekipmanları, otomobil parçaları, tuning, IT, oto yıkama ve daha birçok alanda benzersiz bir ürün yelpazesi sunuyor.

Fuar Alanı
Messe Frankfurt
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Gamescom

Gamescom

21 August 2024 / 25 August 2024

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

10 September 2024 / 14 September 2024

EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024