Fuar Hakkında

İlki 1979 yılıdna gerçekleşen ve üç yılda bir faaliyet bulan Ceramitec, seramik ve toz metalurjisi için en büyük uluslararası makine, ekipman, proses ve hammadde sergisidir. Seramik endüstrisinin karar vericileri için ana ticaret fuarı olarak kabul edilir ve bu nedenle yurtdışından yüksek oranda ziyaretçi içerir. Ceramitec, seramik teknolojilerinin durumu hakkında kapsamlı bir fikir veren önemli bir genişlik aralığına sahiptir. Hammaddeler ve katkı maddeleri, tozlar, üretim malzemeleri ve yardımcı malzemeler, refrakter malzemeler, ateşleme yardımcıları, fırınlar ve ekipmanları, kaba seramikler için makine, tesis ve ekipmanlar, ince ve refrakter seramikler, teknik seramikler, toz metalurjisi, katkı üretimi / 3D baskı, depolama, taşıma, besleme, dozajlama, tartma, kırma, öğütme, öğütme, sınıflandırma, ayırma, karıştırma, karıştırma, şekillendirme, camlama, dekorasyon, yüzey işleme, ısıl işlem, ölçüm, kontrol, analiz, laboratuvar ekipmanları, bitki inşaat, mühendislik, toz emme, filtreleme, elleçleme, paketleme, otomasyon, araçlar, yedek parçalar, yedek parçalar, çevrenin korunması, teknik seramikler, bileşenler / hizmetler gibi içeriğe sahip olan fuar, 2015 yılında  37 ülkeden 617 katılımcı ve 15000 ziyaretçi ,  2018 yılında 38 ülkeden 633 katılımcı ve 15000 ziyaretçi konuk edilmiştir.

Fuar Alanı
Messe Münih
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Gamescom

Gamescom

21 August 2024 / 25 August 2024

EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024