Fuar Hakkında

D.PES Sign & LED Expo China, Çin’in Guanzghou şehrinde düzenlenen, Uluslararası Tabela ve LED Fuarıdır. Guangzhou Xuanhua Exhibition tarafından organize edilen D.PES Sign & LED Expo China Çin fuarı, sektörün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir.

İlk olarak 2010 yılında gerçekleştirilen ve her yıl tekrarlanan fuar, günümüzde yerel ve uluslararası girişimi kendine çekiyor ve tabela ve reklam endüstrisi için dünyanın önde gelen fuarlarından biri haline geldi. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir ticaret fuarıdır ve Asya'da iş ilişkileri kurmak için iyi bir fırsat yaratmaktadır.

D.PES Sign & LED Expo China, tüm endüstride ürün üreticileri, teknoloji araştırmaları, ürün tasarımı, malzeme, aksesuar ve dağıtım kanalları için iletişim, danışmanlık, ticaret çözümleri genel yönlerini sağlamak amacıyla en iyi katma değerli ve son derece etkili entegre hizmet platformu olmaktadır.

Fuarda, Reklam, Pazarlama, Grafik Sanatlar, Kâğıt, Baskı, Reprodüksiyon Baskı, Ambalaj, Grafik Sanatlar, Hizmetler, Ticaret, Kariyer dallarında, Kapalı / açık dijital mürekkep püskürtmeli yazıcılar, Uv düz panel yazıcılar, Termal transfer yazıcıları, Dijital görüntüleme çıktı ekipmanları, Banner makineleri, Yapıştırma makineleri, Laminasyon makineleri, Cam / seramik mürekkep püskürtmeli yazıcılar, Baskı ile ilgili aksesuarlar, Lazer gravür makineleri, Lazer kesim makineleri, Lazer markalama makineleri, Reklam gravür makineleri, Ahşap oyma makineleri, CNC gravür makineleri, Kelime bükme makineleri, Kesim ploteri, Kanal açma makineleri, Plastik vakum şekillendirme makineleri, Akrilik ekipman ve kesiciler, Gravür ile ilgili aksesuarlar, Tabela, Ekran ekipmanları, Taşınabilir sergi serisi, Sahne ekipmanları, Pop, Işık kutuları, Led, Aydınlatma ürünleri, 3d ürünler, Mürekkepler, Baskı mürekkepleri, Baskı bezi ve İlgili sarf malzemeleri vb gibi ürünler sergilenmektedir.

 

Fuar Alanı
Poly World Trade Center
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Gamescom

Gamescom

21 August 2024 / 25 August 2024

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

15 February 2025 / 17 February 2025

EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024