Fuar Hakkında

 

1995 yılında kurulan Duphat - Dubai Uluslararası Eczacılık ve Teknolojileri Konferansı ve Fuarı, tıbbi teknoloji, laboratuvar ekipmanları, diş hekimliği, ilaç, optik ve hastane ekipmanları için uluslararası bir ticaret fuarı ve konferansıdır ve yıllık olarak gerçekleşmektedir. Etkinlik, hammaddeden imalatına kadar tüm farmasötik süreçleri kapsamaktadır. Eczacılar, doktorlar, bilim adamları, pazarlama uzmanları, araştırmacılar, sağlık görevlileri, ilaç geliştiricileri, bayiler, acenteler, üreticiler, distribütörler, tıbbi temsilciler, klinisyenler, ilaç analistleri ve danışmanları, ürün uzmanları, kilit karar vericiler için önem arz etmektedir.

Fuar Alanı
Dubai International Convention & Exhibition Centre, Dubai
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Gamescom

Gamescom

21 August 2024 / 25 August 2024

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

7 January 2025 / 9 January 2025

EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024