Fuar Hakkında

1964 yılında kurulan ve her iki senede bir gerçekleşen Electronica Münih,  elektronik bileşenler, sistemler ve uygulamalar için uluslararası bir fuardır ve dünyanın önde gelen ticaret fuarı olarak kendini göstermektedir. Uygulama yazılımı, piller, frenler, kapasitörler, şasi, devre kartları, bağlantı bileşenleri, kontrol teknolojisi, tasarım sistemleri, geliştirme sistemleri, geliştirme araçları, diyotlar, ayrık yarı iletkenler, ekran filtreleri, ekran armatürleri, ekranlar, elektrik sistemi, motor , motor parçaları, yüksek frekanslı bileşenler, gövde teknolojisi, hibrit montajlar, hibrid modüller, ilk ürünler, inverter, tuş takımları, laboratuvar mobilyaları, mantık devreleri, manyetikler, malzemeler, ölçüm ekipmanları, bellek, metroloji, mikro sistemler, mikrodalga bileşenler, mirko işlemciler, nano sistemler, ağ teknolojisi, ağ teknolojisi bileşenleri, çevre sistemleri, plazma ekranlar, polimer bileşenler, güç mühendisliği, baskı makineleri, prototipleme, röleler, dirençler, yarı mamul ürünler, yarı iletken bileşenler,yarı iletkenler, sensör elemanları, sensör teknolojisi, sensörler, sinyal işlemcileri, direksiyon, anahtarlar, test yazılımı, test ekipmanları, dokunmatik panel, transformatörler, transistörler, iletim, sargılar, kablosuz uygulamalar gibi çok sayıda içeriğe sahip olan fuar , 2016 yılında 50 ülkeden yaklaşık 2913 katılımcı ve 84 ülkeden 73451 ziyaretçiyi ağırlamıştır.

Fuar Alanı
Messe Münih
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Gamescom

Gamescom

21 August 2024 / 25 August 2024

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

12 November 2024 / 15 November 2024

EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024