Expo Build China

Uluslararası Yapı Malzemeleri ve Dekorasyon Fuarı

Expo Build China, Çin’in Shanghai şehrinde düzenlenen Uluslararası Yapı Malzemeleri ve Dekorasyon Fuarıdır. Shanghai UBM Sineoxpo International Exhibition tarafından organize edilen Expo Build China, inşaat, yapı malzemeleri ve teknolojileri sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Expo Build China, sektörün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir ticaret fuarıdır. Asya'da iş ilişkileri kurmak için iyi bir fırsat yaratmaktadır.

Etkinlik, en büyük inşaat ve modelleme fuarı arasında yer almaktadır. Öncelikle inşaat, bina ve mobilya sektörüne odaklanmakta ve hizmet vermektedir. Ziyaretçiler, güncel trendler ve yenilikler hakkında en son iç tasarımları ve ev mobilyalarına göz atma fırsatını sunmaktadır. Ziyaretçiler, uzmanları ile konularını tartışarak ve özelliklerini ekonomik bir maliyetle yeniden düzenlemeye istekli profesyonel çalışanlar bularak sorguları hakkında uzman görüşleri alabilmektedirler.

Geliştirici, otel sahibi, mimarlık ve iç dekorasyon tasarımcısı, villa dekoratörü, ihracatçı ve üst düzey acenteler için seçenekler sunmaktadır. Sergi, tüm endüstri için mükemmel bir tedarik zinciri olmaktadır.

Ziyaretçiler, İç Dekorasyon Sektörünün Ve Ziyaretçinin Bilgiyi Zenginleştirmeye Geliyor Distribütör, Üretici, İthalatçı, İhracatçı, Devlet Dairesi, Medya, Mimar, İç Mimarlar hedeflenmiştir.

 Fuarda, Enerji Tasarruflu ve Isı Yalıtımlı Kapılar, Pencereler, Duvarlar, Perde Duvarlar, Çatılar, Yeni Tip Isıtma, Hava-Con Sistemleri, Karasal Isı ve Güneş Enerjisinin Kullanımı, İnşaat Çelik Yapı Tasarımı, Çelikhane, Tesisat, İnşaat Çelik, Paslanmaz Çelik , Alüminyum Ürünler ve Işleme Teknolojisi ve Ekipmanları, Boyalar, Kaplamalar, Katkı Maddeleri, Sızdırmazlık Malzemeleri, Mermer, Seramik, Sentetik Plastik Çelik Alüminyum Kapılar, Pencereler, Döşeme, Tavanlar, Çatılar, Duvarlar, Kapılar, Mobilya, Sağlık Gereçleri, Aydınlatma, Donanım , Kentsel Tasarım ve Alan Planlama 、 Kentsel Mühendislik 、 Kentsel Sistem Planlama 、 İletişim Planlama 、 Kentsel Gelişim Stratejisi 、 Konut Tasarımı 、 Çevre Peyzaj Planı / İnşaat / Bakım / Yönetim / Arazi Kaynaklarının Korunması 、 3D & Demo ürünleri sergilenmektedir.

Ön Başvuru Formu

Yorumlar:


Bu fuara hiç yorum yapılmamış. İlk yapan siz olun.Yorum Bırak:


Etiketler: