Fuar Hakkında

Resmi Site Linki: http://www.chinafishex.com/

FISHEX GUANGZHOU uluslararası balıkçılık ve deniz ürünleri endüstrilerini kolaylaştırmak ve aynı zamanda sergi, satın alma, ticaret görüşmesi, teknik forum ve bilgi iletişimi için bir platform sağlamak üzere tasarlanmış ve planlanmıştır. Ticaret, sergi ve teknik forumların entegrasyonu olarak etkinlik, Çin pazarına erişmek ve uluslararası pazar payını genişletmek için balıkçılık ve deniz ürünleri endüstrilerinde üst düzey markaların, işleme işletmelerinin ve tüccarların kapısını açıyor. Bu etkinlik özellikle dondurulmuş ve taze deniz ürünleri alıcıları ve tedarikçileri, işleme ekipmanları, su ürünleri yetiştiriciliği, balıkçılık, depolama ve nakliye için özel olarak hazırlanmıştır. Ziyaretçiler bilinçli hediyeler kazanacak ve farklı deniz ürünlerinin tadına bakacaklardır.

Taze, dondurulmuş ve kurutulmuş deniz ürünleri, balıkçılık el sanatları,koruma teknolojisi ve ekipmanları, su ürünleri yetiştiriciliği teknolojisi ve ekipmanları, okyanusa giden balıkçılık aletleri ve ekipmanları, deniz ürünleri teknolojisi ve ekipmanlarının kapsamlı kullanımı, eğlence amaçlı balıkçılık ekipmanı,su ürünleri işleme ekipmanları, paketleme ekipmanları, dondurma ekipmanları, soğuk zincir ve lojistik ekipmanları, su ürünleri test cihazları,su ürünleri acentaları, balıkçılık pazarı bilgi servisi, ithalat ve ihracat, denetim ve karantina, balıkçılıkta işbirliği projesi gibi içeriklere sahip olan fuar, 2018 yılında  25 ülkeden yaklaşık 586 katılımcı ve 90 ülkeden 44879 ziyaretçi ağırladı.

Fuar Alanı
China Import and Export Fair
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Gamescom

Gamescom

21 August 2024 / 25 August 2024

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

25 September 2024 / 27 September 2024

EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024