FOODAGRO AFRICA Tanzania

Turizm

FOODAGRO AFRICA Tanzania

27 Ocak 2022 - 29 Ocak 2022

Aga Khan Diamond Jubilee Hall , Dar-Es-Salaam , Tanzanya

Expogroup UAE

TARİH AÇIKLANDI

Fuar Hakkında

Resmi Site Linki: https://www.expogr.com/tanzania/foodexpo/

FOODAGRO AFRICA, Tanzanya'da her yıl düzenlenen ve aynı zamanda Doğu Afrika Ticaret Fuarı (EAITE) ile düzenlenen en büyük ticaret etkinliğidir. Sergi, 30'dan fazla ülkeden katılımcıları ve tüm Doğu ve Orta Afrika'dan ziyaretçileri cezbederek, katılımcılara aynı anda birkaç ülkeyi keşfetmek için mükemmel bir fırsat sunuyor. Son birkaç yılda, Tanzanya önemli bir bölgesel ticaret merkezi olarak ortaya çıkmıştır. Bunun başlıca sebebi yabancı yatırımcılara ve ürünlere sunduğu çok samimi ve iş ortamıdır. 

İçeriği:Yiyecek ve içecek, catering ve otel malzemeleri, işleme ve paketleme, kümes hayvanları ve hayvancılık, tarım / bahçecilik, soğutma / soğuk hava deposu, otel mobilyaları, mutfak ürünleri ve aletleri, teşhir ve depolama

Fuar Detaylarını E-Posta Gönder

Aga Khan Diamond Jubilee Hall

İndirimli Teklif İsteyin

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.


Bilgi & Başvuru

Şimdi Arayın

+90 212 709 11 10

© 2021 Fuar Sepeti, HIS Travel iştirakıdır.