Fuar Hakkında

 

Kind + Jugend fuarı, çocuk, yeni yürümeye başlayan çocuk ve bebek malzemeleri için önde gelen uluslararası ticaret fuarıdır. "Çocuklardan öğrenin ve meraklı kalın" sloganı temelinde yılda bir kez Messe Köln fuarında gerçekleşiyor. 1960 yılında kurulduğundan bu yana, oyuncaklar, giyim, araba koltukları, pusetler, banyo malzemeleri ve çocuk mobilyaları gibi tüm alanlarda ve ürün kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Dünyanın en geniş bebek ve çocuk ekipmanı yelpazesini sunar ve bu nedenle ilgili tüm ürün alanlarına, öncü trendlere ve gelir getirici yeniliklere tam bir genel bakış sağlayan bilgi platformu olarak sayılır. 2018 yılında 49 ülkeden 1217 katılımcı ve 24700 ziyaretçi konuk edilmiştir.

Fuar Alanı
Messe Köln
Sık Sorulan Sorular
Vize,Otel,Uçak,Transfer,Tercüman vb. turizm hizmetleri konusunda avantajlı fiyat kolaylığı sağlıyoruz.
HIS Turizmin geniş ofise ağı sayesinde ülke ayrımı olmadan bütün Dünya ülkelerinde gerçekleşen fuarlara yönelik turizm hizmetleri konusunda destek verebiliriz.
Evet.Vize,Uçak,Otel,Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama,VIP Araç tahsis,Tercüman vb. tüm turizm hizmetlerini ayrı ayrı talep edebilirsiniz.
Evet destek oluyoruz.
Evet.Fuarın durumuna göre teşvikler ve başvuru süreçleri hakkında destek veriyoruz.

Fuar Seyahatinizi Planlayalım

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

Popüler Fuarlar

Fuar Sepetinde binlerce fuar bulabilirsiniz. Katılmak isteyeceğiniz popüler fuarlara göz gezdirin.
Gamescom

Gamescom

21 August 2024 / 25 August 2024

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

Canton Fair - China Import & Export Fair - 1.Devre

3 September 2024 / 5 September 2024

EIMA Bologna

EIMA Bologna

6 November 2024 / 10 November 2024