Light + Building Frankfurt

Uluslararası Aydınlatma Teknolojileri Fuarı

Light + Building Frankfurt,  Almanya’nın Frankfurt şehrinde düzenlenen Uluslararası Aydınlatma Teknolojileri Fuarıdır. Messe Frankfurt tarafından organize edilen Light + Building Frankfurt , Mimarlık, Dekorasyon ve Aydınlatma sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Light + Building Frankfurt sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir fuarıdır.

Light + Building, tüm elektrik tabanlı bina hizmetleri sistemlerini kapsayan, yenilik için bir ticaret fuarıdır. Bina hizmetleri sistemlerinin entegre planlamasını, hem genişliğinde hem de derinliğinde benzersiz bir ürün yelpazesi ile teşvik etmeyi amaçlamaktadır. Aydınlatma ve bina hizmetleri mühendisliği alanında dünyanın en büyük ticaret fuarı olan Light + Building, binaların enerji tüketimini azaltmaya yönelik çözümleri sunarken aynı zamanda içlerindeki konfor seviyelerini de yükseltmektedir.

 Aydınlatma ve bina hizmetleri mühendisliği alanında dünyanın en büyük ticaret fuarı olan Light + Building, binaların enerji tüketimini azaltmaya yönelik çözümleri sunarken aynı zamanda içlerindeki konfor seviyelerini de yükseltmektedir.

Fuarda, Staj, Komünikasiyon tekniği, Lambalar, Işık tekniği, Sistem tekniği, İleri eğitim, Lambalar, Elektrikli yapı tesisat tekniği, Yakın ve uzak ısıtma tekniği, Klima ve havalandırma tekniği, Ev ve bina otomasyonu, Bireysel hizmetler, Facility Management gibi ürünler sergilenmektedir.

Ön Başvuru Formu

Yorumlar:


Bu fuara hiç yorum yapılmamış. İlk yapan siz olun.Yorum Bırak: