Lighting Kazakistan

Mobilya Dekorasyon

Lighting Kazakistan

27 Ekim 2021 - 29 Ekim 2021

Atakent International Exhibition Centre , Almatı , Kazakistan

Iteca LLP

TARİH AÇIKLANDI

Fuar Hakkında

Lighting Kazakistan,  Kazakistan’ın Almatı şehrinde düzenlenen Uluslararası Aydınlatma, Aydınlatma Ekipmanları ve LED Teknolojileri Fuarıdır. Iteca LLp tarafından organize edilen Lighting Kazakistan, Mimarlık, Dekorasyon ve Aydınlatma sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Lighting Kazakistan sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir fuarıdır.

Üç gün süren etkinlik, Aydınlatma, Işık Mühendisliği ve LED Teknolojileri Fuarı, ışık mühendisliğinde ekipman, teknoloji ve hizmetleri sergileyen merkezi bir fuar platformudur. Profesyoneller, Anahtar Karar Vericiler, Alıcılar, Tedarikçiler, Tüccarlar, Distribütörler Ve Daha Fazlası gibi Ziyaretçilerin katıldığı fuarda geniş bir ürün yelpazesi sergilemektedir.

Aydınlatma ve bina hizmetleri mühendisliği alanında dünyanın en büyük ticaret fuarı olan, Lighting binaların enerji tüketimini azaltmaya yönelik çözümleri sunarken aynı zamanda içlerindeki konfor seviyelerini de yükseltmektedir.

Fuarda, Show, Elektrominesan Lambaları Sergiledi ve LED Ürünlerinin Üretimini Başlatmaya Planlıyor; Aydınlatma Armatürleri, Spot, Teknik Aydınlatma, Dekoratif Aydınlatma, Elektrik Lambaları, Led Aydınlatma Sistemleri, Işık Mühendisliği Tasarımı gibi ürünler sergilenmektedir.

Fuar Detaylarını E-Posta Gönder

Atakent International Exhibition Centre

İndirimli Teklif İsteyin

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.


Bilgi & Başvuru

Şimdi Arayın

+90 212 709 11 10

© 2021 Fuar Sepeti, HIS Travel iştirakıdır.